Текст пісні "ДРУГ"
"ДРУГ"
Я холодна, ніби мене закопали на зиму
І залишили у ямі, а я вирила нору
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я холодна, ніби мене закопали на зиму
І залишили у ямі, а я вирила нору
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І залишили вмирати, а я вже була як труп
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
- AZLyrics
- S
- STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) Lyrics
You May Also Like
dity inzheneriv (діти інженерів) - "Рубці" Фізмат, стипендії, вірші
А плани знову ірраціональні
Чому ж так рідко вчать рубці
(Чому ж так рідко вчать рубці?)
На вигляд – 3, на 5 в душі
В якій шкалі? Хоч би по п'ятибальній
І трошки зморшок на...
Мія Рамарі & SadSvit - "Квартали" Веди мене всліпу
Щоб йшов на голос твій
Я тебе весь час чекатиму
Разом ми будемо живі
І небо в зорях порине
Запалає ранішнє сонце
Поглянь же ким ми стали
Загублені вже квартали
І небо в зорях...
SKOFKA - "Чути Гімн" В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск, але чути гімн!
В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск,...
ooes - "зима" Показывай рассвет
Я готова окунуться и дойти до дома
Где всё знакомо
Да, я смогу тебе открыться
Только завтра, мне ещё нужно забыть всё
И тебе ничего никто не говорил, а зачем?
(И стало слишком...
Smetana Band - "Окуляри-Сердечка" Нудно, нудно на місцях
Мені так стало душно, душно у містах
Обличчя під копірку, багатоповерхівка
Штампує ранком, і ти звеш мене гуляти
Бісить жага до життя, тож знай
Я спробував все те, про що ти...