Текст пісні "ДІМ"
"ДІМ"
(feat. Drimandr)
Це
Мій дім серед лісу
Гниль та пліснява
Двері
Забиті колодою
Пахне хворобою
Компанія з тварин
Луна багатоголосся
Пісня ржавих дверей від корозії
Не жаль їх. Відтінками осені
В днях непарних цвіте амброзія
Це мій дім серед лісу
Це мій дім серед лісу
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не чув Господь молитви
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не зможеш ніколи піти
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не чув Господь молитви
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не зможеш ніколи піти
Якось присягу дав мій дід
Зберігати цей дім від навколишніх бід
Він не просив Бога багато
Та Бог зник безслідно, це місце прокляте
Це мій дім серед лісу
Це мій дім серед лісу
Знову щось бурмочеш під носа
Палай яскравим вогнем
Відв'яжу я свого пса
І не буде проблем
В тебе є лиш один шанс
Краще б завітав ти днем
Спробуєш мою помсту
І погаснеш живцем
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не чув Господь молитви
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не зможеш ніколи піти
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не чув Господь молитви
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не зможеш ніколи піти
Я втомилась боротись
Фантомні бажання
Сама я не зможу, допоможи
Я забула про себе
Одні лиш страждання
А ти підштовхнув до ями-межі
Я втомилась боротись
Фантомні бажання
Сама я не зможу, допоможи
Я забула про себе
Одні лиш страждання
А ти підштовхнув до ями-межі
Все одно, що ти зробиш, зробив чи руйнуєш
Не треба уваги
Зроблю все сама
Відчуваю, мене вглибині ти цінуєш
Поруч з тобою я точно жива
Забери мене знову в той дім серед лісу
Звідки не чув Господь молитви
- AZLyrics
- S
- STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) Lyrics
You May Also Like
Джозерс, SadSvit & Sad Novelist - "Додому" На вечірці одна особа
Це ти танцюєш, бо ніхто не бачить
Під стелю скачеш
Я вибратись не можу
Бо щось тримається за горло
Коли черговий кінець світу мине
Відкрию двері навстіж
Там нікого
Забув які...
The Unsleeping - "Жити" Пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити, пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити
Гул у небі вуха давить, в жилах стине, не сюди цей гул...
badactress - "недодруг" Ти закохана у нього, чи у тебе просто манія?
Закохана у нього, чи просто себе обманюєш?
Закохана у нього?
Я і справді не збагну
Ти закохана у нього, чи більше в його парфум?
Він той самий, чи просто...
Mistmorn - "Згаслі Вогні" Мерехтіння вогнів клятих гірлянд
Білий шум останнього снігу
На асфальті букет непотрібних троянд
Феєрверки давно догоріли і стихли
На годиннику стрілки спинились на трьох
А ми залишились в минулому...