"180 Stopni" tekst piosenki
Sylwia Grzeszczak & Liber Lyrics
"180 Stopni"
Z twoich wielkich słów kręcimy dziś komedię
Ty nie musisz grać, zawsze mówisz brednie
Dziś podaruj mi ten upragniony prezent
Odwróć się, idź i nie wracaj już
Nie trzeba mi cichych dni, odwróć się i idź!
Obiecałeś do końca walczyć o mnie
Jest o 180 stopni odwrotnie
Nie ma szans, nie ma nas
Oddalamy się co dnia
Ja i ty, ty i ja
To działo się za szybko
Miałaś wszystko w oka mgnieniu
Nie było zbyt wiele przeszkód
W 40 stopni i to w cieniu
Lazurowe brzegi, śniegi białe
40 poniżej zera
Byliśmy wszędzie
Zobaczyłaś we mnie bohatera
Ja w tobie piękność nieprzeciętną
W ciemno, stopień po stopniu coraz niżej
Zobaczyłem piekło za tobą idąc
Zakazany owoc mówił-dotknij!
Dziś robię obrót ostro o 180 stopni
Obiecałeś do końca walczyć o mnie
Jest o 180 stopni odwrotnie
Nie ma szans, nie ma nas
Oddalamy się co dnia
Ja i ty, ty i ja
Z twoich wielkich słów kręcimy dziś komedię
Ty nie musisz grać, zawsze mówisz brednie
Obiecałeś do końca walczyć o mnie
Jest o 180 stopni odwrotnie
Nie ma szans, nie ma nas
Oddalamy się co dnia
Ja i ty, ty i ja
- AZLyrics
- S
- Sylwia Grzeszczak Lyrics
You May Also Like
Dawid Podsiadło - "Trojkaty i Kwadraty" Stoję na drodze, nie widzi mnie tu nikt
Po lewej stronie leży samotny kij
Podnoszę głowę, nade mną rzędy chmur
Słońce horyzont na sznurku ciągnie w dół
Wiszę nad ziemią centymetr albo dwa
Zazdrość i...
EKIPA - "NAPAD NA BANK" Napad na bank, my niczym Bonnie i Clyde
Lubimy gonić marzenia, lubimy też gonić hajs
Napad na bank, nie wprowadzamy już zmian
Nieważne co będzie jutro, na siebie już mamy plan
Trochę za późno, by...
Margaret - "Dalej Biegnę" Ale dalej biegnę
I chyba to jest piękne
Piszę te piosenkę
Bo coś burzy we mnie ostatnio codziennie
Nic nie jest pewne
Złap mnie za rękę
Idę dalej choć nie chce
Bo coś burzy we mnie ostatnio...
Smolasty & Kizo - "Papito" Ej, papito, one wołają mnie, yeah
Oczy jak Ariana Grande, ale twoje są ładniejsze
Usta jak Naomi Campbell, ale twoje są pełniejsze
Lecimy do Alicante, steward pyta nas o zdjęcie
Chyba niedobrze...
sanah - "Baczyński (Pisz do mnie listy)" Pisz do mnie listy
Srebrem potoków
Na srebrnożółtych kartach pól
Pisz do mnie listy
Górskim poświstem
Napisz mi, drogi, kwiatów ból
W chmurnej otchłani, skały płaczą
Na górskiej grani
Słońca krwią...