"Żyje Się Raz" tekst piosenki
Sylwia Grzeszczak & Liber Lyrics
"Żyje Się Raz"
Ta noc należy do szalonych i niebezpiecznych
Chcę dziś cieszyć się nią
Spieszmy się, bo to tak krótko trwa
Mamy szanse zdobyć świat jak ona i on
I legendą stać się co żyje wciąż
Zapomnieć się tak jak nigdy bez reszty nie liczy się nic - jesteśmy na tak
Zabierz mnie stąd ulećmy namiętnie przed siebie aż do piekła bram
Co za noc przestań się bać żyje się raz - będziemy jak ona i on
Co za noc płyniemy w niej - teraz już nie da się powiedzieć nie
Co za noc przestań się bać żyje się raz - będziemy jak ona i on
Co za noc płyniemy w niej - teraz już nie da się powiedzieć nie
Żyje się raz
Uciekamy - noc ukryje nas, odpływamy - dotykamy gwiazd
Nie ma co się bać, to jedyna szansa - żyje się raz
Spokojnie nie usłyszy nikt, spokojnie całe miasto śpi
Wszystko na temat: tylko tu i teraz, jutra nie ma
To jest jedyna taka noc, nikt nas nie znajdzie - nie mów stop
Ukryje nas mrok, do zapomnienia tylko jeden krok
Nasze myśli nie są czyste - wiem, nasze ciała przyciągają się
Nim nadejdzie dzień kochajmy się, niech się dzieje co chce
Co za noc przestań się bać żyje się raz - będziemy jak ona i on
Co za noc płyniemy w niej - teraz już nie da się powiedzieć nie
Co za noc przestań się bać żyje się raz - będziemy jak ona i on
Co za noc płyniemy w niej - teraz już nie da się powiedzieć nie
- AZLyrics
- S
- Sylwia Grzeszczak Lyrics
You May Also Like
Smolasty & Kizo - "Papito" Ej, papito, one wołają mnie, yeah
Oczy jak Ariana Grande, ale twoje są ładniejsze
Usta jak Naomi Campbell, ale twoje są pełniejsze
Lecimy do Alicante, steward pyta nas o zdjęcie
Chyba niedobrze...
EKIPA - "NAPAD NA BANK" Napad na bank, my niczym Bonnie i Clyde
Lubimy gonić marzenia, lubimy też gonić hajs
Napad na bank, nie wprowadzamy już zmian
Nieważne co będzie jutro, na siebie już mamy plan
Trochę za późno, by...
sanah - "Nic Dwa Razy (W. Szymborska)" Nic dwa razy się nie zdarza
I nie zdarzy. Z tej przyczyny
Zrodziliśmy się bez wprawy
I pomrzemy bez rutyny
Choćbyśmy uczniami byli
Najtępszymi w szkole świata
Nie będziemy repetować
Żadnej zimy ani...
Dawid Podsiadło - "Trofea" Muza muzą, a w pokoju sam
Moim kumplem nieustanny stres
Na odbite palmy przyszedł czas
Mam sodowej wody pełny zlew
Nie zrobię zdjęcia, nie podpiszę tobie płyt
Nie mogę zmieścić historii waszych żyć...
Daria Zawiałow - "Hej Hej!" Tak bardzo chciałabym historią być
W powietrzu hen unosić, nie bać się
Bez żadnych zbędnych chwil, nie czując nic
Bez kalendarzy, znaków, szumu, zdrad
Za każdym razem gonię dalej
Nie zabieram nic
Za...