Текст пісні "Сила"

"Сила"

Хтось скаже - це випадок, а я кажу, це - рок
Перед вами справжній океанський вовк
Ви бажаєте історій, я хочу вина
Налийте боцману, звик пити я до дна

Сенс у тім, що треба разом всім триматися, це над усім
Колі вітер виє, хвиля криє, рве душу пілігрима грім
Поки ми разом, в небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила

Зроста напруга, мій папуга, каже - я п'яний
Але коли я був малий, то я вже знав: як п'ється пий
І відтоді туди-сюди вузли в'язав у бігуді
Нема на карті тих морів, де я б хоч двічі не ходив

І без дрібниць кажу: розкрив багато таємниць
І головне, дізнався, звідки наша міць
Бо поки ми разом, у небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила

В таверні шум, в таверні гам, один стакан ціна усім словам
Сіль на руках, біль в головах і планів вже нема
Але за правилами гри відлив і мрак тривають до пори
І вже готові прапори команда на борту

В важкі роки і навпаки, коли думки твої легкі
Багач, бідняк і встигне встиг, тримайся за своїх

Душа палає, вона тане у вогні
Хтось скаже пісню вичерпано, я кажу ще ні
Бо поки ми разом, в небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила


You May Also Like
palindrom (паліндром) - "Вітер В Голові" Я розжовую і випльовую всі алегорії, які пишу в горі і радості Прошу всіх за стіл, не вмикайте телевізор Я б шось попиздів, а ви їжте все, шо влізе Дайте кілька порад, як домовлятися з собою Шоби...
Khrystyna Soloviy (Христина Соловій) - "Хто, Як Не Ти?" Хто ми з тобою в цьому світі? Хто ти мені, а я тобі? Вдихаєм ніжність із повітря Як діти, граємо в любов В зеніті милості і млості Від світла в темряві на раз Що ж ти, закривши свої очі Лишаєш серце...
KALUSH - "Сонячна" А де моя сонячна, сонячна? Ну, де моя сонячна, сонячна? Чому затьмарена, невже за хмарами Ллють дощі з твоїх очей? А де моя сонячна, сонячна? Ну, де моя сонячна, сонячна? Чому затьмарена, невже за...
The Hardkiss - "Журавлі" Стань зі мною в білий танець, cтань Чорний колір – то моя вуаль Я дозволю, знай Зазирнути під мою вуаль Там журавлі летять у синю даль І знають вони Де є моя і де твоя печаль У синіх моїх очах Буду...
Zwyntar - "Мексиканець" Де духи ідуть у танець, де місяць нагорі Там п'яний мексиканець, сидить на цвинтарі Блідий, як мертве тіло, самотній одинак Він п'є свою текілу, і він співає так Люсія, моя люба, я йду в останню...