Текст пісні "Сила"
"Сила"
Хтось скаже - це випадок, а я кажу, це - рок
Перед вами справжній океанський вовк
Ви бажаєте історій, я хочу вина
Налийте боцману, звик пити я до дна
Сенс у тім, що треба разом всім триматися, це над усім
Колі вітер виє, хвиля криє, рве душу пілігрима грім
Поки ми разом, в небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила
Зроста напруга, мій папуга, каже - я п'яний
Але коли я був малий, то я вже знав: як п'ється пий
І відтоді туди-сюди вузли в'язав у бігуді
Нема на карті тих морів, де я б хоч двічі не ходив
І без дрібниць кажу: розкрив багато таємниць
І головне, дізнався, звідки наша міць
Бо поки ми разом, у небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила
В таверні шум, в таверні гам, один стакан ціна усім словам
Сіль на руках, біль в головах і планів вже нема
Але за правилами гри відлив і мрак тривають до пори
І вже готові прапори команда на борту
В важкі роки і навпаки, коли думки твої легкі
Багач, бідняк і встигне встиг, тримайся за своїх
Душа палає, вона тане у вогні
Хтось скаже пісню вичерпано, я кажу ще ні
Бо поки ми разом, в небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила
- AZLyrics
- T
- TNMK (ТНМК) Lyrics
You May Also Like
palindrom (паліндром) - "Вітер В Голові" Я розжовую і випльовую всі алегорії, які пишу в горі і радості
Прошу всіх за стіл, не вмикайте телевізор
Я б шось попиздів, а ви їжте все, шо влізе
Дайте кілька порад, як домовлятися з собою
Шоби...
KALUSH - "Сонячна" А де моя сонячна, сонячна?
Ну, де моя сонячна, сонячна?
Чому затьмарена, невже за хмарами
Ллють дощі з твоїх очей?
А де моя сонячна, сонячна?
Ну, де моя сонячна, сонячна?
Чому затьмарена, невже за...
The Hardkiss - "Журавлі" Стань зі мною в білий танець, cтань
Чорний колір – то моя вуаль
Я дозволю, знай
Зазирнути під мою вуаль
Там журавлі летять у синю даль
І знають вони
Де є моя і де твоя печаль
У синіх моїх очах
Буду...
Zwyntar - "Мексиканець" Де духи ідуть у танець, де місяць нагорі
Там п'яний мексиканець, сидить на цвинтарі
Блідий, як мертве тіло, самотній одинак
Він п'є свою текілу, і він співає так
Люсія, моя люба, я йду в останню...