Текст пісні "Ноу Кiпiш"
"Ноу Кiпiш"
Зараз вже так пізно, що скоро буде рано
Дайте, розповім я про старого растамана
Може це було у місті, може серед поля
Може сніг тоді лежав, а може білий пух, що накидали тополі
Це було на перехресті, Як? Як? Кроссроузд!
Може люльку він тоді палив, а може паріроуз
Може дав трохи мені ковтнути чистого озону
Я відразу зрозумів кричати більш нема резону
Може це був суржик, а може їдиш
Я розчув лише два слова Ноу Кіпіш
Може він зробив - так, а може він зробив ось так
Прошу я, ви мені повірте, бо то був добрий знак
Знак, що час нам сісти разом з вами, пограти трохи
При чому грати тихо, щоб дати собі спокій
Я пішов, мене питали: що з тобою? як ти?
І з тих пір я не кричу, я викладаю факти
Ноу-Ноу Кіпіш я почув від растамана
А зараз вже так пізно, що скоро буде рано
Може це був суржик, а може їдиш
Я розчув лише два слова Ноу Кіпіш
- AZLyrics
- T
- TNMK (ТНМК) Lyrics
You May Also Like
Anacondaz - "Всем Пиздец" (А, а)
Я начну качаться и пойду в спортзал
Я уже начал отжиматься — всем пиздец
Я открою дело, скоплю капитал
Как Стив Джобс или Билл Гейтс — всем пиздец
Я сколочу себе банду и может отсижу
Только...
BURLA & Схожа - "БІЛЯ МОГО ВІКНА" Біля мого вікна війна
Прапор у крові, але Україна вільна!
Навіть із Європи з теплой постілі видно
Моє вікно розбите, із-за постріла вбито
Чому?
Біля мого вікна війна
Прапор у крові, але Україна...
YARMAK (Ярмак) - "RAGNAROK" Сів крук на вівтар, світить місяць грізний
Я прийняв богами в дар меч вогню залізний
Запрягай коня, зорі — мої шати
Помолися за нас, мила, нам час вирушати
Сів крук на вівтар, світить місяць...
KALUSH - "Калуські Вечорниці" Я прибуду з митой головою
Щоб до твого серця була мені воля
Але, що ти в біса за коханець
Якщо не запросиш на повільний танець
Так мило била ляпаса, з живота метелик
Вилітаючи крилами, мов мене...