"Nie Mam Planu" tekst piosenki
"Nie Mam Planu"
Nie mam planu ale znajdę plan
Oni dbają o mnie jakbym ich znał
Tylko dobrzy ludzie tylko dobry vibe
Więc nigdy już nie będę sam
Nigdy już nie będę sam
Co przyniesie kolejny dzień, wielka niewiadoma ale nie przejmuje się
Mam przy sobie dobrych ludzi, którzy wiedzą co jest 5
Ni-nigdy z nimi nie będzie źle
Może napiszę piosenkę dziś o tobie i-i tym razem nie będzie smutno
Może-może-może pójdę dzisiaj na świata koniec
A może zostanę z Tobą do jutra
Zostawmy dziś ze sobą całe zło
Nie traćmy już energii na byle co
Bo co było, już nie wróci, więc popatrzmy co jest teraz
Co by się nie wydarzyło to bez dzisiaj jutra nie ma
Nie-nie mam planu ale znajdę plan
Oni dbają o mnie jakbym ich znał
Tylko dobrzy ludzie tylko dobry vibe
Więc nigdy już nie będę sam
Nigdy już nie będę sam
Nie będę sam nigdy, zawsze są przy mnie moi bliscy
Na dobre i na złe, dobrze, że mam na kogo liczyć
Nie patrzę na złe momenty bo tyle dobrego mam jeszcze przed sobą
Żadne życie to patenty od małego wierzę, że istnieje dobro
Wszystko co robię, odkłada się na konto
Które warte więcej od bankowego jest
Wiem, że nigdy nie dopadnie mnie samotność
Bo z mojego tortu, dla każdego będzie kęs
Rodzina, przyjaciele, wszystkich zapraszam na ucztę
Nie zapomnę o was nawet na innej planecie
I chociaż kuszą mnie kosmiczne liczby
To w moim sercu zawsze będziecie
Nie mam planu ale znajdę plan
Oni dbają o mnie jakbym ich znał
Tylko dobrzy ludzie tylko dobry vibe
Więc nigdy już nie będę sam
Nigdy już nie będę sam
- AZLyrics
- T
- Trzech Króli Lyrics
You May Also Like
Young Igi - "Małe Krople" Nie chcę konta jak Bill Gates, wolę jak Jeff Bezos
Weźcie tanie dupy stąd i zadzwońcie po J.Lo
Do loży wchodzą znowu z darmową kolejką
Bo jestem, kurwa, znany tutaj jakbym robił K-Pop
Choć nie miałem...
Kukon - "Piękny Ból" Gubisz oczy, dziwnie patrzysz
Wiążesz ręce i mi kręcisz staff
Mówisz wszystko co chcę słyszeć
Nawet wyglądasz tak jakbym chciał
Ale nie wiem czy rozumiesz o czym
Mówię tępe oczy nic nie mówią jeśli...
White 2115 - "Byliśmy Tu" Dla ciebie bym napisał wszystko
Tylko żeby nam wyszło
Trzymam serce na rękach
Tak długo, aż by wyschło
Robił syf w apartamentach
Peta gasił w butelkach
I naciskał, żeby wyjść z stąd
Wziął bym cię na...
EKIPA - "CHILL" Dzisiaj tylko chill, nie chcę mi się nic
Mam ochotę bawić się i pić
(Tylko bawić się i pić)
Dzisiaj tylko chill
Tak już musi być
Bo dwa razy nie będziemy żyć
Wyluzujmy się na parę chwil, parę chwil...
PRO8L3M - "Zadzwoń Do Mnie" Stałem z drinem, a był to klub ze striptizem
Podeszła patrząc niewinnie, ja rozpaliłem się jak diesel
Wzrok miałem jak hipnotyzer, ona skórę jak mulatka z Belize
Miałem od ojca Citizen i bluzę od...