"SANTORINI" tekst piosenki
WERSOW & Kuqe 2115 Lyrics
"SANTORINI"
O tym co było zapomnimy
I mam na to dobry plan
Chcę być z tobą na Santorini
I pić drinki z limonką tam
Przez całe lato kręcić filmy
Których nigdy nie zobaczy świat
Chcę być z tobą na Santorini
Tej chwili nie zabiorą nam
Zróbmy to tu i teraz dziewczyno nie traćmy czasu
Dostanę Pulitzera za treść tych SMS-ów
Nie będę ci pierdolił przy tobie mógłbym być tatą
Pokażmy wreszcie światu jak wygląda power couple
Wiesz że masz to coś czego ona nie ma
A ja muszę to wziąć innej opcji nie ma
Jeśli chcesz to chodź po kawałek nieba
Mała zacznij tym trząść mała zacznij tym
Popełnimy błąd a potem zapomnimy
Mała złap mnie jak nikt nigdy
Nikt inny jak ty nie może tego mi dać
O tym co było zapomnimy
I mam na to dobry plan
Chcę być z tobą na Santorini
I pić drinki z limonką tam
Przez całe lato kręcić filmy
Których nigdy nie zobaczy świat
Chcę być z tobą na Santorini
Tej chwili nie zabiorą nam
Chciałabym być teraz gdzieś z tobą
Chodź ze mną tylko daj mi słowo
Że oprócz mnie nie chcesz nikogo
Chcę z tobą śpiewać unisono
Jak narkotyk uzależniasz mnie tak
Że mogłabym ciebie codziennie brać
Wiesz że mam dużo za sobą tak jak Nicki Minaj
Każda marzy o tobie jako Chanel No. 5
Popełnimy błąd a potem zapomnimy
Niepotrzebny mi nikt inny
Nikt inny jak ty
O tym co było zapomnimy
I mam na to dobry plan
Chcę być z tobą na Santorini
I pić drinki z limonką tam
Przez całe lato kręcić filmy
Których nigdy nie zobaczy świat
Chcę być z tobą na Santorini
Tej chwili nie zabiorą nam
- AZLyrics
- W
- WERSOW Lyrics
album:
"MATKA IDOLKA" (2026)
You May Also Like
GENZIE - "CAŁY ŚWIAT" Robimy to razem zawsze
Jak na to czasem patrzę
To czuję dumę i nie wiem
Sam nie wiem już, czy to się stało naprawdę
Dla innych to tylko filmiki
A dla mnie to spełnienie marzeń
Wokół nowe twarze, a...
Zalia & Asster - "JA TO TY" To nic, all eyes on me, dobrze wiesz, czemu jestem tu (Aha, aha)
To dziś wyszepczę Ci te kilka wyczekanych słów (Aha, aha)
Zobacz, ile było między nami i może być (Hoe)
Popatrz, nie ma tu już żadnych...
Fukaj - "Dziękuję" Zawsze będziesz gdzieś koło mnie, zawsze gdzieś po mojej stronie
Kiedy ciepłe słowo zmieniłaś w ostre naboje?
Tego nie da się naprawić
Już nie wrócimy tacy sami, a nie
Chyba przyszedł czas, nie ma...
TACONAFIDE - "Tamagotchi" Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło
Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to
Na oczy to ledwie już widzę, w Warszawie jest wszędzie ten smog
Pamiętasz,...