"ŻYJE SIĘ RAZ" tekst piosenki
"ŻYJE SIĘ RAZ"
Zostawiłam ślad, choć się bałam iść
Do wcześniej nieodkrytych miejsc
Gdybym nie zajrzała do tamtych drzwi
Nie byłabym dziś tam, gdzie chcę
Już wiem, idę przed siebie
Wciąż chcę czegoś więcej
(Nigdy nie ufaj, tonę w swoich snach)
Każdy błąd zostawiał lekcję
Śmiech dziś stał się echem
(Teraz tylko patrz)
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Wiele razy czułam, jak to jest
Patrzeć na swój każdy krok
Cały czas trzymałam za rękę cień
Jakby miał wyprzedzić mnie
Już wiem, idę przed siebie
Wciąż chcę czegoś więcej
(Nigdy nie ufaj, tonę w swoich snach)
Każdy błąd zostawiał lekcję
Śmiech dziś stał się echem
(Teraz tylko patrz)
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Żyję się raz, teraz tylko skacz
I niech się dzieje to, co chcę
Writer(s): Emilian Waluchowski, Piotr Zborowski, Weronika Wiśniewska
- AZLyrics
- W
- WERSOW Lyrics
album:
"MATKA IDOLKA" (2026)
You May Also Like
Margaret - "Kolizja" (Każdy mówi za siebie
Pójdzie przed siebie)
Wiem już czego chce
Im bliżej siebie jestem bardziej chce tej zmiany
Niby nie ma za czym ale jednak tęsknie, chciałabym iść dalej
Za moment na drodze...
EKIPA - "O JAK MIŁO" Cześć, tu Sławomir
O, jak miło, miło, miło się zrobiło, —biło, —biło
Panie proszą Panów i jedziemy!
O, jak miło, miło, miło się zrobiło, —biło, —biło
Kiedy podarowałaś mi swoją miłość (Oj, jak...
Fagata - "Miłość Boli" Chcę, żebyś znów zadzwonił, bym mogła nie odebrać
Rozkminiaj całą noc czym byłam tak zajęta
Chcę, żebyś kupił kwiaty, bym mogła je wyjebać
Napiszę twojej mamie, że wychowała zjeba
Tak bardzo cię...
Otsochodzi & Oki - "300 BANIEK" Gdzie jest, kurwa, moje trzysta baniek?
Trasa? Nah, w nocy nagrywanie
Nie miałem w domu stołu do jedzenia, ale chyba lubię swój brak manier
Szczerze, lubię Twój brak manier, rachunek na mnie, chuj w...
GENZIE - "Przyjaźń" Bo-Bo-Bo przy tobie wiem
Że nie znajdę nigdy kogoś jak ty (Nie, nie, nie)
Więc bądź obok mnie
Gdy mam szeroki uśmiech i gdy lecą łzy
Bo-Bo-Bo przy tobie wiem
Że nie znajdę nigdy kogoś jak ty (Nie,...