"CHESS CLUB" tekst piosenki
"CHESS CLUB"
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Dobrze wiesz, że co robię załatwiam sprawę
I cała psychika, to błędy taty
Może nie błędy, a nawet braki
Jak chcesz żebym wpadł, to daj mi znaki
Jesteśmy dziećmi, brakło uwagi
Staję przed fanem i staję nagi
Zatruwam się wspomnieniami
Zatruwam wciąż mój organizm
Ciężko się przyznać, ja wiem po co przyszła z problemami, ya
Ciężko się przyznać, ja wiem po co przyszła z koleżankami, ya
Wiem, że chcesz się wyrwać przez drzwi moje prysłaś cała w Givenchy, ya
Nie wiem gdzie poszłaś, lecz wiem że tu wracasz, więc to mnie nie martwi, ya
Wiem, że Ty czujesz co ja, a wiem, że ja czuję co Ty — pytasz co robimy my?
Wiem, że Ty gadasz z innymi, jak gadam z innymi — nawet nie mogę być zły
Gramy partię, jak na zdjęciu Cristiano, Messi
Uderzam to tak, mogę zrobić Ci dzieci
W kółko Ci kurwa odbijam piłeczki
Punkt leci dla mnie, zaliczony trening
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Złamane serce, pokrzyżowane plany
Mam tego dość, ile mam powtarzać razy?
Niezgody kość, znów zapominamy
Że, Ty i ja, to inne okazy
Ja jestem z dżungli, a Ty z pałacy
Znów powtarzasz, to nic nie znaczy
Nie mówisz o dziarach, że jestem porysowany
Zrobię to w chuj, jeszcze zobaczysz
Dwa inne języki, potrzeba tłumaczy
Jak Ty jesteś głucha, mam moich słuchaczy
To dopiero są miliony twarzy
Zobaczysz co się jeszcze wydarzy
Żadnych zaręczyn, na końcu tęczy znalazłem kufer złota
I to przez te dzięgi, skarbie, nie dzięki
Ja nie potrafię kochać...
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam w tym
Wciąż gramy w szachy
Mam dobrą partie
I nic poza tym
Czuję się sam... w tym
Sam... sam...
Czuję się sam... w tym
Sam... sam...
- AZLyrics
- Y
- Young Igi Lyrics
album:
"EKSKLUZYWNY GŁÓD" (2024)
You May Also Like
Mata - "SZAFIR" Bombay, Sapphire
Wygląda jak Twoje oczy, a mi chcę się pić, chcę się ich napić
I chyba muszę się zaszyć, gdzieś z Tobą
Jadę na Bemowo
OG Kush z wodą
Hulajnogą, jedziemy po Sapphire
Wygląda jak Twoje...
Sentino - "Rio" Sentino a nie Sentinel
All gold Rollie President
Iced out tak jak Johnny Dang
Gadasz w necie, jesteś konfidentem
Consigliere jak Tom Hagen
Prawa ręka diabła z AK'em
Put some respect on my fuckin'...
ReTo - "Gasolina" Prrr, ej, yea, yea, yea, yea, yea, yea
Nikt nie robi tu tego jak ja
Zysk się mnoży i cash robi kap-kap
Bejbe, mi wchodzi na łeb, jak tamta
Jak to robię, to robię to w klapkach
U mnie w mieście,...
TACONAFIDE - "Kryptowaluty" Dobrze, że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy
U mnie spokojnie, powoli do przodu, u ciebie wahania jak kryptowaluty
Nie gadaj do mnie, sprawdzam kwit online
Pod materacem trzymam...
Aleshen - "CORAZ WYŻEJ" Ey, yo, FLORY, turn me up Scrolluję mapę — KRK, Wawa i Kato
Szczecin, Poznań, Boat, potem wjeżdżam w Trójmiasto
Zawsze na afterze mamy ciasto i ciasno
Nie pamiętam, jak to było bez problemów zasnąć...