"že nechci tě tady" text
Yzomandias, Calin & Hasan Lyrics
"že nechci tě tady"
Ladíte radio EUP
Takže si udělejte pohodlí a pojďme si dát trošku lásky
EUP Radio Channel 36, let's go
([?])
(Thanks, Pedro)
Huh
A budeš se mnou, když řeknu, že nechci tě tady?
Vydržíš všechny mý stavy?
A budeš se mnou přes všechny mý vady?
Pomůžeš mi je napravit?
A budeš se mnou, když nebudou money?
Budeš se mnou, i když nebudou money?
Budeš se mnou, i když nebudou? Huh?
A když to poseru, budeš mi dál věřit?
A vemeš mě nahoru, když půjdu k zemi?
A co budeme mít, se budeme dělit? Huh?
A když to poseru, budeš mi dál věřit?
A vemeš mě nahoru, když půjdu k zemi?
A co budeme mít, si budeme dělit? Jo?
A pojedeme v tom spolu? Zahodíš svý strachy?
Pojedeme v tom spolu? Už nebudeme hrát šachy?
A pojedeme v tom spolu jak baby a Benzo?
A pojedeme v tom spolu jak Bonnie a Clyde?
Push to start, co bylo, to bylo, babe, minulost smaž
Oba to víme, že jsem blázen, i tak to dáš?
Když bude zle, podržím stráž, taky to máš tak? Huh?
Ve dvou nám půjde to snáz, ale když nás srazej na zem
Počítáš, že ze dna vede fakt prudkej sráz?
Budeš má voda, když budu tvůj kyslík, babe?
Když nejsme spolu, you miss me, babe?
Víš, že jsem grázl a misfit
Stejně chceš se mnou bejt
Budeš má voda, když budu tvůj kyslík, babe?
Když nejsme spolu, you miss me, babe?
Víš, že jsem grázl a misfit
Stejně chceš se mnou bejt?
Kouříme cíga nad ránem a pak se ptám
Řekni, jestli to, co máme spolu, vidíš vážně
A chápeš, že ta cesta bude trnitá
A že to bude bolet, nejen že to bude hřát
Že minulost nesmyješ, i když byl bych rád
Že zvednu tě, když budeš dole nebo padat na zem
Myslíš to vážně?
Protože poprvé v životě to myslím vážně
I když je všechno okay momentálně
Zůstaneš, když to nebude správně?
Odpustíš, nebo mi vyčítáš vše?
Vemem chybu na nás, nebo na mě?
I když je všechno okay momentálně
Zůstaneš, když to nebude správně?
Odpustíš, nebo mi vyčítáš vše?
Vemem chybu na nás, nebo na mě?
- AZLyrics
- Y
- Yzomandias Lyrics
album:
"EXIT U PALICE" (2026)
You May Also Like
Nik Tendo, AstralKid22 & Shimmi - "CELOU NOC 2" Uh, huh
Mý auto vypadá jak Batmobile, líp jezdí ve dvou (Okay)
Má boo nechce na mě doma čekat, vemu jí s sebou (Okay)
V kufru kufr Rimowa, neseru se s spotřebou (Huh)
Goyard na zadním sedadle,...
Gleb - "alibababigbass" Ľudia sú rovnako dobrí ako sú zlí
Cítim sa jak Snoop D-O-G-G
Laid back, tu je Gleb, jazda - bandwag'
Gauč a CBD, bla, bla, nevieme (Uh)
Ľudia sú rovnako dobrí ako sú zlí
Cítim sa jak Snoop D-O-G-G...
Samey - "breeze" Ah, yeah
Zacina sranda
Prid blizsie, voniam ako santal
Ako cash a slava
V talianskych alpach sedim na sankach
Thai masaz a finska sauna
Nealko drink, ziadna slamka
Big time shit, hrame saula
Drel...
Pil C, Luca Brassi10x & Separ - "NENI STRE$S" Brrah, yeah, huh
Pil, pil som aj ja
Plný klub, Mercedes S, máme benzín, máme gas
Robím love, robím cash, yeah
Plný klub, Mercedes S, máme benzín, máme gas
Robím love, robím cash, všetko legit, není...
Gleb - "s kym hovoris?" Neverím tomu, že si taký fiu-fiu
Počúvaj ma sem
Som
G to the L to the E to the B
Moje meno na plagáte, yeah-yeah-yeah-yeah
G to the L to the E to the B
Moje meno na plagáte, yeah-yeah-yeah-yeah...