"dřív bylo líp" text

Yzomandias & Viktor Sheen Lyrics

"dřív bylo líp"

Yeah, yeah
Yeah, yeah
Ayy
Ayy, ayy
Studený žrádlo, brácho
Na balkoně dám cígo s kávou
Furt v tom lítám jak mokrý prádlo
Vedle mě na tý šňůře, brácho, ayy
Sotva zaplatím účet, brácho
V hlavě mám jenom Gucci, brácho
Na jídlo jsem si půjčil, brácho

To je ale dneska mládež
Říkáš, že bylo líp, jen protože ji nechápeš
Jen protože slyšel si říkat to mámu
Dřív dojeli jsme tam i zpátky na prázdnou nádrž
Dřív tráva nedělala schízy
Dřív slzy chutnaly jak víno
Pak zlomil jsem si o ni srdce
Pak z Jakuba stal Sub-Zero
Čím víc peněz, tak tím víc problém
Dřív neměl jsem komu říct, pojď sem
Potřebuju tě, mě podrž, honem
Sám si poradil a krysám dal sbohem

Seru na: "Dřív bylo líp," ale dřív bylo líp
Seru na: "Dřív bylo líp," ale dřív bylo líp
Seru na: "Dřív bylo líp," ale dřív bylo líp
Seru na, ayy, ayy

Byli jsme šťastný moc, když jsme neměli nic
Nebyl to problém, bro, když jsme neměli nic
Chtěli jsme víc všeho, když jsme neměli nic
Když jsme neměli nic, když jsme neměli nic

Les jsem docenil až po letech strávenejch v tý jungli – beton
Mikasa sukasa, jestli seš pravej, tak vejdi – melon
Dřív bylo líp? Když snažím se vrátit tam, v hlavě je error
Naháněli mě ve Varech i v Praze, uh – teror

Jeb-jebat na to, brácho, jak bylo dřív
Z nějakýho důvodu se mi chce tam
A ze stejnýho důvodu i blít
Mám jenom holobyt a v něm jen beat
Repráky zase nestíhají bass
A já nesahám jít do práce dřív
Loaduju kilový, nechám se vést, bitch
Ayy, chci si zas pustit bass, ať mi urve face
Se furt cejtim tak fly, i když už tam nejsem
Řekni, k čemu jsou kola, když se netočej
Řekni, k čemu mám chains, když se nenosej

Ten chain je tak těžkej, cejtim, jak táhne mě ke dnu
Ještě mi nenaložili tolik na to, abych se nezvednul, huh
Broski (Můj bro), dřív nebylo líp, jen jinak
Kotě (Babe), bylo mi zle, dokud si tam nebyla
Life je teď hard jak Lies of P, yap, dřív bylo líp
Ale až teď vim, že ke štěstí není potřeba cheese
Já neměl nic, ale když nemáš nic, seš nejvíc free
Já neměl nikoho a když nemáš nikoho, tak seš v piči

Byli jsme šťastný moc, když jsme neměli nic
Nebyl to problém, bro, když jsme neměli nic
Chtěli jsme víc všeho, když jsme neměli nic
Když jsme neměli nic, když jsme neměli nic
Byli jsme šťastný moc, když jsme neměli nic
Nebyl to problém, bro, když jsme neměli nic
Chtěli jsme víc všeho, když jsme neměli nic
Když jsme neměli nic, když jsme neměli nic

Čauves
Čaus
Ahoj
Jak to jde?
Dobrý, co ty? No
Hele, prosim tě, já bych po tebe něco potřeboval
Povídej
Jestli si pamatuješ, jak jsme šli tenkrát na Sněžku
Bylo, bylo, huh, bylo asi mínus osmdesát stupňů a ty jsi šel prostě v těch modrejch teplákách a bez rukavic
Pamatuješ si tu větu, cos mi řek', když jsem ti říkal, ať se vrátíš pro ty rukavice?
No jasně
No
Co nemáš, nepotřebuješ


You May Also Like
Samey - "malaga" So life is better than I think Yeah, life is different, bro Hey, hey, hey, hey, hey, mama Hey, hey Hey, hey, mama, už sa nemusíš bať, že sa strácam Prvou triedou na jachtu v Málaga Moji bratia vedľa...
Pil C - "Peroxid 2" Akože nikto si to neuvedomuje hneď, jednoducho nikto A ani malé dieťa keď vyrastá V niečom v nejakom prostredí Obklopené nejakými ľuďmi si to neuvedomuje, vieš Ale podla mňa sa ti to ukladá na nejaký...
Nik Tendo - "Sedm" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 číslo bytu, ve kterym jsem poznal tvoji dceru V ruce mám láhev, když na tu dobu vzpomínám V ruce mám láhev, když na tu dobu vzpomínám Jsem ožralej a kus sebe utopil sem už ve...
Gleb - "s kym hovoris?" Neverím tomu, že si taký fiu-fiu Počúvaj ma sem Som G to the L to the E to the B Moje meno na plagáte, yeah-yeah-yeah-yeah G to the L to the E to the B Moje meno na plagáte, yeah-yeah-yeah-yeah...
Smack - "Music" Skoro nic pro mě není to co je music Je jenom pár lidí a potom je music A nejlepší music, je moje music, krev v mejch žilách, to je music Live music, hype music, grime music, hard music Live music,...