"falochron" tekst piosenki
"falochron"
(Przy tobie, przy tobie)
Zawsze miałeś plan i przestrzeń na najgorszy moment
Na zimnie mogłeś stać, bo i tak wiedziałeś, że otworzę
Ale gdy to we mnie wieje wiatr i przenika każdą z moich ran
Gdy tsunami zbiera się we łzach, ty już patrzysz w drugą stronę
Teraz wiem (teraz wiem)
Byłam twoim falochronem
Nie ma mnie już, bo gdy się wznosisz to ja tonę
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Kiedy pęka lód, kiedy ciężko ci odnaleźć drogę
Wtedy moja twarz drogowskazem staje się na moment
Ale gdy to we mnie wieje wiatr i przenika każdą z moich ran
Gdy tsunami zbiera się we łzach, ty już patrzysz w drugą stronę
Teraz wiem (teraz wiem)
Byłam twoim falochronem
Nie ma mnie już, bo gdy się wznosisz to ja tonę
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Przy tobie, przy tobie
Coraz mniej mnie jest przy tobie
Writer(s): Julia Zarzecka, Leon Krześniak
- AZLyrics
- Z
- Zalia Lyrics
You May Also Like
Dawid Kwiatkowski - "Za Rękę" W co mój sąsiad gra, widziałem
Jaki humor ma
Gdy stałem na balkonie sam
Szukałem dla nas szans
Rozbiłem tobą bank, wygrałem
Do dzisiaj nie wiem jak
Potrafiłem tylko stać, gdy
Odjeżdżał cały świat...
Sobel - "KOCHASZ?" Powiedziała mi, że kocha seks, nadal nie wie jak się kochać
Powiedziała "mogę oddać serce" - nie wie jak mogłaby szlochać
Wiem, to męczy po nocach
Mogę Cię ugościć, jeść do kości i tak w kółko
Nadal...
Fukaj - "Pełnia" Łódka się od fal, głowa się od zmian lekko kołysze
Tyle dzisiaj gwiazd, wszystkich nie zliczę
Każda, która spadnie — sobie życzę
Żeby trwało to przez tysiąc laaa-aaa-aaat
Wiem, że kiedyś przyjdzie...
Oki - "NA ZAWSZE MAŁOLAT" Powiedz, czy czujesz to jak ja?
To może być jeden z takich dni
Gdzie nie popatrzę widzę skład
Zatrzymaj czas i daj nam żyć
Raczej preferuje być trzeźwy
Może akurat nie dziś, może akurat nie dziś...
Vito Bambino - "dwadziescia" Bo gdy ja miałem dwadzieścia
Do mnie należał cały wszechświat
Ale za-zapomniałem zapamiętać
Bo mnie tak wyjebało na zakrętach że - już nie wkręcam się
Więc hej moja lubo!
Dzisiaj na bosaka zatańczymy...