"nie mam dla ciebie nic" tekst piosenki
"nie mam dla ciebie nic"
(feat. Piotr Rogucki)
Znów będziesz obok, bo jak inaczej może być
I wtedy powiesz słowo mi, którego data mija dziś
A teraz nie zadzwonisz, wiesz nie zadzwonię też
Już nie będziemy oglądać The Walking Dead
I w aucie śpiewaj sam Alabama Shakes
Ja wiem, że kiedyś i tak będziesz szukał mnie
Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
Mam cię za sobą, zaczynam coraz szybciej iść
Stajesz się historią, jak w pamiętniku stary wpis
(Stary wpis)
A teraz nie zadzwonisz, wiesz nie zadzwonię też
Już nie będziemy oglądać The Walking Dead
I w aucie śpiewaj sam Alabama Shakes
Ja wiem, że kiedyś i tak będziesz szukał mnie
Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
Muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
Muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
- AZLyrics
- Z
- Zalia Lyrics
You May Also Like
Filipek & NEL - "Na Serio" Czy bierzesz mnie na serio?
Wszystko, co złe już przeszło
Goni mnie sen, nie przeszłość
Polećmy gdzieś daleko
Czy bierzesz mnie... Powietrze pachnie, jak lato w Marbelli
Mam Cię na oku, tak jak...
sanah - "Miłość jest ślepa" Kochanie mnie to jak pory roku
Po miesiącach mroku
Słońce świeci zza chmur
Kochanie mnie to poza do skoku
Nad przepaścią głęboką
Potem już tylko w dół
Kochanie mnie jak zima w pergoli
Mróz, co ci...
Kuban, FAVST & Pezet - "różnie to było" Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to...
Julia Wieniawa - "Kocham" Znowu rano patrzę w lustro, jak mogłam uwierzyć im, że
Mam za mało i za wiele by myśleć, że jestem okej
Co gdyby nagle, na przekór im
Czule o sobie, móc mówić od dziś
Kocham moje włosy, biodra,...