"nie mam dla ciebie nic" tekst piosenki

"nie mam dla ciebie nic"
(feat. Piotr Rogucki)

Znów będziesz obok, bo jak inaczej może być
I wtedy powiesz słowo mi, którego data mija dziś

A teraz nie zadzwonisz, wiesz nie zadzwonię też
Już nie będziemy oglądać The Walking Dead
I w aucie śpiewaj sam Alabama Shakes
Ja wiem, że kiedyś i tak będziesz szukał mnie

Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię

Mam cię za sobą, zaczynam coraz szybciej iść
Stajesz się historią, jak w pamiętniku stary wpis
(Stary wpis)

A teraz nie zadzwonisz, wiesz nie zadzwonię też
Już nie będziemy oglądać The Walking Dead
I w aucie śpiewaj sam Alabama Shakes
Ja wiem, że kiedyś i tak będziesz szukał mnie

Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię

Muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię
Muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię

Nie mam dla ciebie nic i musze się oduczyć twoich objęć
Nie szuka cię tu nikt, na strzępy cię porwałam nie złożę z nich już ciała
Już tak nie umiem, nie szukam ciebie w tłumie
Kiedyś zrozumiesz ja dobrze wiem, że już
Nie mam dla ciebie nic i muszę się oduczyć, muszę się oduczyć cię


You May Also Like
Filipek & NEL - "Na Serio" Czy bierzesz mnie na serio? Wszystko, co złe już przeszło Goni mnie sen, nie przeszłość Polećmy gdzieś daleko Czy bierzesz mnie... Powietrze pachnie, jak lato w Marbelli Mam Cię na oku, tak jak...
sanah - "Miłość jest ślepa" Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mróz, co ci...
Dwa Sławy & Skrywa - "To Nie Jest Kraj Dla Kabrioletów" Od chaosu do chaosu, tak się staramy żyć Ludzie ze schorzeniami mówią nam co jest czym Plomba ozdobi oko, plomba ozdobi drzwi Każdy na własne konto, na te dwadzieścia sześć cyfr Nie wiemy co będzie...
Kuban, FAVST & Pezet - "różnie to było" Różnie to było, a się mamy okej Jakby nas się pytali, to nie było tam łez Pal, kręć - pomaga, wiem To co gorsze za nami, no i mamy co jeść Różnie to było, a się mamy okej Jakby nas się pytali, to...
Julia Wieniawa - "Kocham" Znowu rano patrzę w lustro, jak mogłam uwierzyć im, że Mam za mało i za wiele by myśleć, że jestem okej Co gdyby nagle, na przekór im Czule o sobie, móc mówić od dziś Kocham moje włosy, biodra,...