Текст пісні "Кажани"
"Кажани"
Крила, крила, крила
Крила, крила, крила
Крила у пітьмі
Страшно, страшно, страшно
Страшно, страшно, страшно
Страшно, хоч кричи
Коли місяць, рогатий мов чорт
Стає із труни
З'являємось ми
Лилики, нічниці
Місто темрява накрила
Покривалом з головою
Ми берем тебе на крила
І танцюємо з тобою
Ми приходимо по лезу твоїх снів
Лилики, нічниці – кажани
Місяць круглий, як срібна монета
На очах в Сатани
Вертаємось ми
Лилики, нічниці, кажани
Ми з'являємося тихо
Наче вітер із пустелі
Ми чекаємо на стріхах
Ми чатуємо на стелі
Як побачиш краще очі
Краще очі відверни
Лилики, нічниці – кажани
Серед диму від сигар
Розвиваються спідниці
А із темряви на них
Спрагло дивляться нічниці
Ми нап'ємось до світанку
Чи вони?
Лилики, нічниці – кажани
(Кажани)
Writer(s): Oleksandra Zhylenko, Yehor Pavliuchkov
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
album:
"Мертві Голоси" (2018)
You May Also Like
Schmalgauzen - "Tango" Танго!
Ми з вами ввечорі танцюєм танго
Без сигарет, лише сухе вино
Я вас пишу з ключиці до фаланги
І ми самі, нам знову все одно!
Нам палко, в голові туман
Трояндами з парфумів задихаюсь
Ваш градус,...
Tember Blanche - "Друг" Мене всі питають
Чи буду з тобою
Коли забуду дерево, де лазили обоє
Мене всі лякають
Любов живе 3 роки
А дружба? Та живе лиш поки ходим на уроки разом
Летим у дорослий плин
Все, що спільного...
Korol i Shut (Король и Шут) - "Тяни!" Прыгнул я в пустой колодец, чудом уцелел
Но мне было все равно, я больше не хотел
Видеть, как вокруг меня сходят все с ума
Да, к тому же, не дает покоя мне красавица одна
Что ей нужно от меня понять...
SadSvit & паліндром - "Була Весна" Мої руки по кишеням і заспані усі слова
Я розівчився жартувати коли кінчалася зима
Невміло стрітив весну і боявся бути чесним
Світ побачив стільки зла, що висох і зробився черствим
Але я ношу йому...
The Unsleeping - "Жити" Пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити, пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити
Гул у небі вуха давить, в жилах стине, не сюди цей гул...