Текст пісні "Мертві Голоси"
"Мертві Голоси"
Мерці плачуть, коли живі співають ці пісні
Плач з-під землі луна, коли сонця стихають вогні
І хмари стають все густішими
І навіть птахи замовкають
Мерці попід вікнами самотніх шукають
Тому після того, як сонце заходить
Якщо ти один в одинокому домі
І вітер гуде за вікном
Про любов не співай
Ні в якому разі про любов не співай
Мерці пам'ятають, коли дивитись на сонце могли
Вогонь у серці палав, світив крізь безодню імли
Та час, мов пісок, тікає
Віки як секунди летять
Ніяка сила не зніме таких заклять
Тому після того, як вітер замовкне
А місяць у небі - страшний та холодний
Як ти наодинці
Про любов не співай
Ніколи й нізащо про любов не співай
(Тому у той час, як місяць на небі
І ти - сам-на-сам, будь ласка, не треба
Я з-під землі чую тебе
Про любов не співай
Благаю, кохана
Про любов не співай)
Чи чуєш ти ці мертві голоси?
Чи чуєш ти ці мертві голоси?
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
album:
"Мертві Голоси" (2018)
You May Also Like
Korol i Shut (Король и Шут) - "Парень И Леший" В лесной глуши, во тьме безлунной ночи
Скитался парень, волновался, спички жег
И тишиной зловещей лес ему пророчил
Его судьбы весьма безрадостный итог
И каждый куст свирепым хищником казался
Скрипели...
dity inzheneriv (діти інженерів) - "Теорії" Давай на карті плоскої Землі
Позначимо всі наші космодроми
Щоб наші друзі, мами, вчителі
Із посмішкою нас зустріли вдома
Ми саркастично дивимося в бік
Казок, пліток, релігій; тому знову
Піднімемо цю...
Schmalgauzen - "Сон Амур" Сон Амур. Кава з сонцем.
Жовтий мур. Юним старцем
Марить знов. Товста книжка.
Дурить сон Жовта кішка.
Я не знаю, чим вдихає вітер
І рожевий дим в'яже світер
Та для чого ти, мов море в турці,...
Bi-2 (Би-2) - "Восток" Как со стаей птиц бескрылых занесло меня
Как тревога отступила, занялась тоска
Мне неверие любое - лестница в небо
Заберут ли с поля боя друга моего?
Как одиноко на ближнем востоке
Неразделённой...
STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) - "ДТП" (Через лобо-лобове)
(Я лечу-лечу в кювет)
(На обличчях у прохожих ступор)
(Це було моє-моє)
(Саме ліпше ДТП)
(Вау! Так! Позбирай конструктор)
Ніч уже давно, та місто, як завжди, не спить
Під ширмою...