Текст пісні "Чорне Дерево"
"Чорне Дерево"
Коли я йшов додому, я побачив чорне дерево
Коли я йшов додому, я побачив чорне дерево
На дереві сидів диявол, хитрий та лихий
І він мені сказав: «Ану іди сюди малий»
Коли я йшов додому, я побачив чорне дерево
Коли я йшов додому, я побачив чорне дерево
Коліна затремтіли та пішов я до чорного дерева
Коліна затремтіли та пішов я до чорного дерева
Гей містере, що сталося, чи вам допомогти?
Тут сонце закотилося, додому не дійти
Сонце закотилося, зникло за чорним деревом
Сонце закотилося, зникло за чорним деревом
«Поглянь на гілку хлопче»
Сказав диявол з чорного дерева
«Дивись на гілку хлопче»
Сказав диявол з чорного дерева
Я глянув на ту гілку і похолов у мить
Мотузкою придушена моя душа висить
Сам чорт підвісив душу на гілці чорного дерева
Сам чорт підвісив душу на гілці чорного дерева
- AZLyrics
- Z
- Zwyntar Lyrics
You May Also Like
dity inzheneriv (діти інженерів) - "Зрада" Дозволь за тебе поненавидіти весь громадський транспорт
В цю годину вистачає купи інших перешкод
Навіщо проклинати долю, це життя прекрасне, потім
Лиш зітхнемо
Одна маленька зрада нікого не врятує...
badactress - "недодруг" Ти закохана у нього, чи у тебе просто манія?
Закохана у нього, чи просто себе обманюєш?
Закохана у нього?
Я і справді не збагну
Ти закохана у нього, чи більше в його парфум?
Він той самий, чи просто...
Schmalgauzen - "ПАРАДЖАНОВ-100" Вербовая дощечка, дощечка
По ній ходить Настечка, Настечка
Червоніють чоботи, чоботи
В Криворівні зроблені, зроблені
Як Настечка бувала, бувала
Вся діброва палала, палала
Ідіть, дівки, гасити,...
STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) - "ДРУГ" Я холодна, ніби мене закопали на зиму
І залишили у ямі, а я вирила нору
Так як ти є мій друг, то я тобі покажу
Всю свою палку гостинність
І до себе заберу
Я голодна, ніби мене готували на війну
І...
Мія Рамарі & SadSvit - "Квартали" Веди мене всліпу
Щоб йшов на голос твій
Я тебе весь час чекатиму
Разом ми будемо живі
І небо в зорях порине
Запалає ранішнє сонце
Поглянь же ким ми стали
Загублені вже квартали
І небо в зорях...