"DRIN ZA DRINEM 2" tekst piosenki
"DRIN ZA DRINEM 2"
(feat. Tede)
To jest pierdolony klasyk mordo
To jest moje pierdolone dziedzictwo
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Poskręcali, znowu pije, bo kieliszki pozbijane
Ziomal znowu wali w chuja, wypychamy go za bramę
Dawaj rozlewamy butle, powtarzamy to nad ranem
Dawaj rozlewamy butle i mieszamy zioło z gramem
Nowe pokolenie, ale trzymam je na barkach
Tak jak Tede, mnie nauczył, każda noc w życiu jest ważna
Spotykamy się w powietrzu, żeby pić za piękne panie
Może jeszcze przyjdą, młody zajedź mi na stacje
Po szlugi popite i Soplice malinową
Melanż odpala i odpala mnie na nowo
Jestem tutaj po to, żeby tobie spojrzeć prosto w oczy
Wyzerować razem shota i na after jeszcze skoczyć
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Całe fioletowe typiary są od walenia
Alkoholowy głos, młodego pokolenia
Tu oprócz skali nie zmienia się nic
Kiedy jest melanż, trzeba walić i pić, teraz tańczymy
Zdrowy bal do odciny
Bajlando melanż, są driny, jest wszystko
Wieczne tango, życie jest balangą
Ej, koleżanko, to tutaj, to dziedzictwo
Banknot w kieszeni, na samą myśl się zwija
Jak patrzę po tych wykrzywionych ryjach
Na zawsze bajlando, na sercu mam tu
Wypijam, niech wam sprzyja bóg melanżu
Ej panowie! Zdrowie Pani Bambi, skurwysyny (oł)
Jedziemy wszyscy tu, co? (oł)
Panowie! Zdrowie pań!
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Drina goni kolejny drin
Remix, browar, wóda, gin
Zdrowie pań już było? Ta?
To, zdrowie gospodarza!
- AZLyrics
- B
- bambi Lyrics
album:
"TRAP OR DIE" (2025)
You May Also Like
Kacper HTA & Fonos - "Zbrodnia I Kara" Nie wszystko jest czarno białe
Gdzie pogrzebałem i straciłem wiarę
Wciąż czekam na karę, lecz nie w kryminale
Mentalny areszt i gorzej bo same są myśli
Na zmianę przeplata się dobro i zło
Jak dzień...
Guzior - "HILL BOMB" Biorę
Polskie podwórka, tak jak nowojorskie Papoose
Lepsze dni są miłe, gorsze są jak nawóz
W kielniach fajki w strzępach, drobne były na bus
W tym roku jeżdżę Porsche, w drugim będzie Brabus
Ja...
Vkie - "DWA KROKI W TYŁ" Pierdolą dużo, niczego nie robią
Dla mnie to profit, już dawno jest fobią
Mówi coś typ ten co jara się Dodą
Vkie to wokal, a na bicie Dodo
Pilnuj tych typów co stoją za tobą
Lewa cię głaszczę, prawa...
Mata - "Biblioteka Trap" Od kiedy wyszła pierwsza EPka, per chuj długi, zwraca się do mnie co druga panienka
I w sumie to niezła jest beczka
I w sumie to niezła jest beczka
I w sumie to niezła jest beczka, bo mój fiut ma...
Kacperczyk - "Brejdaki" Styczeń 98, na początku byłem tylko jeden
Miałem smoczek w gębie, mnóstwo kredek i pokój dla siebie
Ludzie przychodzili mnie oglądać, jakbym stał na scenie
Ja leżałem i płakałem, jakbym kończył już...