"nie mam 9 żyć" tekst piosenki

be vis & Floral Bugs Lyrics

"nie mam 9 żyć"
(feat. Floral Bugs)

Mówią jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć

[be vis:]
Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl
Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl

Szukam cały czas, czegoś szukam jak ten włóczykijek
Widzisz małe napisy to uważaj na haczyki
Rybko ładne masz kolczyki, lecz uważaj na haczyki
Tam gdzie duże koła często stawiają na tobie krzyżyki
Nie chodzi o tą gierkę, znam za dobrze proste gierki
Ryzyko trochę pikantne i słodkie, ale podejmę jak weed box sąsiedzki
Nie mam dziewięć żyć, wiem po co mam żydzić o zbywanie [?]
Ale mam to gdzieś, jak nie mogę trendy, odpalę ten shit szybko bo jest crazy
Pokaż mi flow synku, wystarczy mi rozkmiń już
Kierować chciał mną impuls, nie raz ale teraz bez dopingu
Zrobię to sam jak i wcześniej , taki sam jak i wcześniej
Dziewięć żyć, ale szczerze mi właściwie jaki jestem, takiby wykorzystać jedno i walić te bestie

Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl
Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl

[Floral Bugs:]
Nie mam dziewięciu żyć, czasem dziewięć dni ma tydzień mój
Jak poniedziałek, wtorek [?] znów do weekendu
Nauczony szanować ludzi, a na kurwy pluć
Na tym safari my to stado lwów
Nie mam dziewięciu żyć, więc nie biorę mieszańca
Ja wolny koda, pieski wciąż szczekają spod kagańca
Wyglądasz jak chihuahua, czym wozisz się jak amstaff
Jesteś tak prawdziwy typie niczym polska demokracja
Jestem z pod znaku lwa, a na nazwisko mam Żywa
Więc co mam robić z takimi jak ty, jak nie rozszarpywać
Strasznie kulawo wyglądasz na bicie, jak szarpie pływa
A ze mną tą szansę masz marne typie coś jak siatka - ryba

[be vis:]
Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl
Wolę tracić hajs, byleby nie marnować dni
Spadać na cztery, zamiast przeglądać safari
Mówią typie jesteś kotem, a nie mam dziewięciu żyć
W trzecim miejscu mieszkam wiele, bo chce znaleźć swój azyl


You May Also Like
Kizo - "Czempion" To dla tych co cierpią, tych co są daleko i tęsknią Mych ludzi co poznali piekło Krzyczę głośno: Każdy z nas to czempion Moi kumple dalej incognito Nic się nie zmienia Turbo Porsche Carrera Sen...
Żabson - "Trapollo" Trapollo (Trapollo) Mówią mi, że robię Disco Polo (Polo) Ja tylko robię kwit jak w Disco Polo (Polo) Odkryłem nowy styl (styl) Tam, gdzie nie byłeś ty (ty) Ja byłem tu pierwszy jak Marco Polo (Polo)...
BLACHA - "BALL-IN'" Ile fabryka dała, zapierdala Jej się to podoba, jest szalona jak ja Pijemy na plaży, palimy Żyjemy bez granic, no limit, c'est la vie Ile fabryka dała, zapierdala Jej się to podoba, jest szalona jak...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Thx" Ambient trochę mi pomaga, trochę ryje głowę Szyman mówi żebym porozmawiał z psychologiem Dziś mam słabszy dzień jak słyszysz i nie radzę sobie Nie, nie wyjdę, nie odpiszę, ani nie oddzwonię O czym...
Wac Toja - "Jestem Na Tak" Tak, jestem na tak tak... Nie mam czasu dla dupek, wybieram muzę Głowa w kapturze, obie dłonie na jej dupie Może to głupie, gubię głowę i lecę Ja już tak muszę, pozbyłem złudzeń siebie Strzelam...