"w takiej chwili, gdy jest dobrze" tekst piosenki
"w takiej chwili, gdy jest dobrze"
To jest tak, że...
Lubię się zawieszać w takiej chwili gdy jest dobrze
Design stary Windows, zbędne okna zamykam
Jak dylemat, sam nie wiem co o niej sądzę
Nie było po drodze, teraz nie ma lepszych tras, tras, tras, tras
Słabą jazdę za tą pierwszą kaskę miałem jak widać
No ale zawsze na dokładkę dochodziła logika
Kreator marzeń i szaleństw, tu się musiało nagrywać
Zarażę rapem, byś znała się jak Kubano na rymach
Miałem rzucić te fajki, a tylko rzuciłem zwrotkę
Ona jest fashion jak Hailey i ze mną wróci do wspomnień
Odpalam peta, no i grzeszę jak grzeszyłem i wcześniej
Ale uśmiecham się częściej i do tego widzę więcej
Kto lubuje się w zwątpieniu ciągle błądzi jak sceptyk
Gdy w głowie największy mętlik wtedy najlepsze gram wersy
I mieszam jak Kenny Dalglish, gram rap co wam zmieni outfit
Czternaście jak Thierry Henry miałem jak lepić te traczki zacząłem (mało)
Nigdy nie daję nic poznać po sobie
Jak mnie czegoś nauczysz, przesunę Cię na prawo (tinder)
Kierunek noc, pilot dobrze wie kiedy odlecę
Lubię się zawieszać w takiej chwili gdy jest dobrze
Design - stary Windows, zbędne okna zamykam
Jak dylemat, sam nie wiem co o niej sądzę
Nie było po drodze, teraz nie ma lepszych tras
Się zawieszam w takiej chwili, gdy jest dobrze
Gdyby była muzą odpalałbym jeszcze raz
Niesiesz bagaż doświadczeń prawie jak mój
Masz dużo za sobą zupełnie jak stary Mac, Mac, Mac, Mac
To nie fakap, na bank, ślemy fuck'a do psa
Jeśli coś na mnie masz, to dawaj paragraf
Dwie trzecie ostatniej płyty czyste brzmienie i freestyle
Każda porządna niunia z ciebie ciśnie bekę i pryska
Teraz twerk, twerk, twerk robi babymama
Weź tym kręć, kręć, kręć jak te skręty z rana
Twój były nie ma charyzmy, no i chuj z nim mała
Zrób to jak królowa, nie jak tamta kurtyzana, yeah
Z zespołem zespolony, no bo nas zmęczył buch
Coś mówili? Chyba musiałbym wytężyć słuch
To był bardzo lekki dzień, bez żadnych krętych dróg
Nasze dłonie przyklejone, nie przez lepki skun
PKP, DHL, moja paczka to gity
Zapadasz w pamięć niczym milenijne klasyki
Wiem, że lubisz to, że jestem zachłanny
Nieco arogancki, do tego wulgarny
Lubię się zawieszać w takiej chwili gdy jest dobrze
Design - stary Windows, zbędne okna zamykam
Jak dylemat, sam nie wiem co o niej sądzę
Nie było po drodze, teraz nie ma lepszych tras
Się zawieszam w takiej chwili, gdy jest dobrze
Gdyby była muzą odpalałbym jeszcze raz
Niesiesz bagaż doświadczeń prawie jak mój
Masz dużo za sobą zupełnie jak stary Mac
Writer(s): Be Vis
- AZLyrics
- B
- be vis Lyrics
album:
"To, co za mną chodzi" (2021)
You May Also Like
Mr. Polska - "Czarny Dress" To, to, to Prada, wchodzę tu do klubu (Skrrrt)
Czarny dres, cza-cza-czarny dres
Ban-bandyta, wchodzę tu do klubu
Czarny dres, cza-cza-czarny dres
Ona nie zastanawia się jak widzi żółte blachy
Ta...
Sitek & Gedz - "Nie Zasnę" Nawet nie wiem kiedy zaszło słońce
Nawet nie wiem kiedy zniknął dzień
To moja strefa, mój moment
Więc dzisiaj nie zasnę, nie zasnę (nie, nie) Dzwonię tylko po szamę (wow)
Kruszę, zwijam to palę...
Siles - "Błękitna Krew" Oni czekają na to kiedy wydam nowy sort
Potem dzielą się tym kawałkiem, jakby to był tort
Trenuję ciągle, bez wymówek, bo dla mnie to sport
Nadal najlepszy serwis, zdobyty kolejny kort
Nie ma...
MaRina & Smolasty - "Skandal (Odbijam)" Cieszą się, gdy widzą mnie, kłamliwy śmiech
Ja czuję wstręt, co mówią wiem, nie próbuj ściem
Bo one dla mnie takie dobre, przymilają się
Wiesz, nie chce mi się na nie patrzeć, czy to takie złe?...
FAVST, Gibbs & Kukon - "halo" Jadę w teren, mocno trzymam kierę
Ze mną pani w tym zabójczym ciele
Skupiają się na mnie, bo robię karierę
Skupiają się na mnie, bo jestem raperem
Jadę z małolatem zakręcić aferę
Wchodzimy oknem na...