"znaki zapytania" tekst piosenki
"znaki zapytania"
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Jest za wiele rzeczy, ej, które muszę poznać
Zobaczyć na własne oczy, dotknąć, po czym doznać
Stwierdzić: veni vidi vici, gdy kości rzucone
Niech to będzie double six - wszystko będzie powtórzone
To coś więcej niż tylko słowa
Czasem lepiej jest zacząć od nowa
Każdy nowy dzień, lekka głowa
Pasuje mi to jak bletki do gibona
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Mimo tego że, oceany między nami
Ciepło twego ciała i rozmowy weszły w nawyk mi
Pokaż że jesteś w stanie naprawić to co jest zepsute
Chociaż milion innych rzeczy za minutę będę w głowie miał
Wybacz mi brak podzielnej uwagi
Przecież wiesz że nie specjalnie nie słuchałem
Nowe bodźce są jak zły i dobry nawyk
Stagnacja jest jak głaz, a monotonia jak kamień
Jak jak syzyf - ciągle pcham go
Tych lat nie odda nikt jak Irenie Santor
Piszę płytę, numery dłuższą chwilę mi zajmą
Wybuduje pomnik i nigdy nie minie nam to
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało
Writer(s): Be Vis
- AZLyrics
- B
- be vis Lyrics
album:
"To, co za mną chodzi" (2021)
You May Also Like
Żabson - "Trapollo" Trapollo (Trapollo)
Mówią mi, że robię Disco Polo (Polo)
Ja tylko robię kwit jak w Disco Polo (Polo)
Odkryłem nowy styl (styl)
Tam, gdzie nie byłeś ty (ty)
Ja byłem tu pierwszy jak Marco Polo (Polo)...
Solar - "Zobaczymy" - Co ty powiedziałeś?
- Żeby Janek tak na koniec już powiedział "Oby nie"
- A no, o to mi chodziło, właśnie
- - A jak nazwiemy tą piosenkę?
- Oby nie
- A nie ma tytułu "Zobaczymy"? Zobaczymy Magda...
Major SPZ x Mateo - "Paprykarz" Czasem się czuję jakbym pływał z kamieniem u szyi
Niektórzy garnitur do trumny już by mi uszyli
Prosty chłopak robi swoje, nie brakuje skili
Niektórzy całkiem sporo już tu na mnie zarobili
Są ze mną...
White 2115 - "Jesteśmy Tu" Ej
Hej, hej, hej
Hej, hej, hej
To młody White
To młody White
Jestem idolem dla wielu skończyłem tylko liceum
Do tego zdałem maturę
Jakiś czas temu, w sumie
To było dawno
Muszę w końcu otrzeć oczy...
Guzior - "FALA" Czekam na fale jak blok
Setki ton, by nas zabrało
Wciągnie wnet pod wodę prąd
Chwyć mą dłoń
Zniknijmy z radarów
Czekam na fale jak blok
Setki ton, by nas zabrało
Wciągnie wnet pod wodę prąd
Chwyć...