"znaki zapytania" tekst piosenki

"znaki zapytania"

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało

Jest za wiele rzeczy, ej, które muszę poznać
Zobaczyć na własne oczy, dotknąć, po czym doznać
Stwierdzić: veni vidi vici, gdy kości rzucone
Niech to będzie double six - wszystko będzie powtórzone
To coś więcej niż tylko słowa
Czasem lepiej jest zacząć od nowa
Każdy nowy dzień, lekka głowa
Pasuje mi to jak bletki do gibona

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało

Mimo tego że, oceany między nami
Ciepło twego ciała i rozmowy weszły w nawyk mi
Pokaż że jesteś w stanie naprawić to co jest zepsute
Chociaż milion innych rzeczy za minutę będę w głowie miał
Wybacz mi brak podzielnej uwagi
Przecież wiesz że nie specjalnie nie słuchałem
Nowe bodźce są jak zły i dobry nawyk
Stagnacja jest jak głaz, a monotonia jak kamień
Jak jak syzyf - ciągle pcham go
Tych lat nie odda nikt jak Irenie Santor
Piszę płytę, numery dłuższą chwilę mi zajmą
Wybuduje pomnik i nigdy nie minie nam to

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało

Znaki zapytania - przez nie, nie usiedzę w miejscu
Nieśmieszny charakter mam i ciągle bawi mnie
Szukam wrażeń cały dzień, poznaje nocami je
Ile by nie było i tak będzie za mało


Writer(s): Be Vis
You May Also Like
Żabson - "Trapollo" Trapollo (Trapollo) Mówią mi, że robię Disco Polo (Polo) Ja tylko robię kwit jak w Disco Polo (Polo) Odkryłem nowy styl (styl) Tam, gdzie nie byłeś ty (ty) Ja byłem tu pierwszy jak Marco Polo (Polo)...
Solar - "Zobaczymy" - Co ty powiedziałeś? - Żeby Janek tak na koniec już powiedział "Oby nie" - A no, o to mi chodziło, właśnie - - A jak nazwiemy tą piosenkę? - Oby nie - A nie ma tytułu "Zobaczymy"? Zobaczymy Magda...
Major SPZ x Mateo - "Paprykarz" Czasem się czuję jakbym pływał z kamieniem u szyi Niektórzy garnitur do trumny już by mi uszyli Prosty chłopak robi swoje, nie brakuje skili Niektórzy całkiem sporo już tu na mnie zarobili Są ze mną...
White 2115 - "Jesteśmy Tu" Ej Hej, hej, hej Hej, hej, hej To młody White To młody White Jestem idolem dla wielu skończyłem tylko liceum Do tego zdałem maturę Jakiś czas temu, w sumie To było dawno Muszę w końcu otrzeć oczy...
Guzior - "FALA" Czekam na fale jak blok Setki ton, by nas zabrało Wciągnie wnet pod wodę prąd Chwyć mą dłoń Zniknijmy z radarów Czekam na fale jak blok Setki ton, by nas zabrało Wciągnie wnet pod wodę prąd Chwyć...