"Jesteśmy Gdzieś" tekst piosenki
Bonson & Matek Lyrics
"Jesteśmy Gdzieś"
Czemu ktoś, nie my? Czemu wciąż nie my?
Czemu on jest zły tak?
Nie mów "proszę, wyjdź"
Nie mów o mnie nic, czemu o mnie pytasz?
Zbyt dobrze sypiam, moje sny nie mówią o mnie nic, a
Chciałbym być tam ja i Ty tam
A mimo wszystko ciągle znikam
A Ci... spotykam ich w tramwajach
Wciąż pytają mnie "jak tam mała?"
"Jak to działa kiedy nam brak ćpania?"
I "czy masz coś dla nas?"
To miasto spala nas, mam sto miast do zgrania
Co miasto miałaś wpaść, a coś nas oddala
I chociaż nie wiem, jak wyglądasz znam Twój zapach
W głowie obraz, a raz po raz coś chce nas tu złapać
A wciąż nie ma nas, nie ma czasu i nie ma szans
Nie masz jak tu być, a też tak masz
Też szukasz w gwiazdach miejsca, gdzie jest nasz świat?
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
A Ty też patrzysz w te same gwiazdy co noc nie jesteś sama
Wielu mówi mi Bonson, dla Ciebie: cześć, jestem Damian
I chodź ze mną, znam prawdę na blokach
Zapomnij o tamtej i prochach
Przeszłość, już raczej na pokaz
Nie ćpam, nie, nie kocham, już
I wciąż to samo, pretensje o to samo
"Miej serce" mówią, kiedy chce serce stanąć
Jej serce miało bić, a przeze mnie zmarło
W nich wszystko, wiem, że czekają
Miałem wstać i iść, miałem dać Ci sny
Miałaś dać mi żyć, miałem wstać i iść i nie tracić sił
Miałem braci w tym, tyle lat i nic
Tyle walk i nic, tyle lat i z tym nie umiem zrobić nic
A miało być tak, inaczej z nami
Tyle walk i dni na froncie, nikt nie pomyślał, że nie przetrwamy
Nie patrze w okno, nie chce znać gwiazd
Nie wierze, że gdzieś tam jest miejsce, gdzie jest nasz świat
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
A miało tak inaczej być tu
Tak mało mam i nie ugram raczej nic już
Tak samo masz - więcej strat, niż zysków
Gdzieś tam jestem, gdzieś tam jesteś, zamiast być tu i znów
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
album:
"O Nas Się Nie Martw" (2015)
You May Also Like
Gruby Mielzky - "Wstyd" Wybiegaliśmy nocą z domów
Każdy chciał zwinąć komuś szmal i zawinąć go do grobu
Ja, pchałem za pionę wbitą rurkę na rogu
By zalać krowę z tymi którzy byli zawsze by pomóc
Nienawidziłem wrogów...
Tede & SirMich - "Pażałsta" Damn Michu where’d you find these
NWJ real trap shit
Wszystko sie jakos lepi, ej
Wychodzi jakoś lepiej
Tu głowy nie są ready, ej
Na atomowy swag ok
Zaczne jeszcze raz ok, czuje jak mi bije fejm ok...
Deys - "Sajko" Seven, seven
Kto by się spodziewał, że będzie tak kurwa romantycznie
Mam szminkę co zostawiła w przebieralni
Taka czerwień, że poza barwą aromaty
A w domu klisze i polaroidy, te aparaty
Kupiłem...
Szpaku & 2K - "BORuto" Loren
Ay, 2K this a madness, haha! Miałem tu puszczać towar w miasto, żeby zgarnąć kwity
Dzwoni mi Paluch, puszczam CD, a nie letnie hity
Miałem tu pozdzierane łokcie od czołgania się na dnie...
Małpa - "Po Sygnale" Słyszę głosy w dzień i w nocy
Widzę, co się dzieje nawet, gdy zamykam oczy
Tracę równowagę, chociaż mijają mnie ciosy
I nie wiem, czy to przez kawę, trawę czy papierosy
To nie przypadek sprawił, że...