"Jeszcze Będzie Prima Sort" tekst piosenki

"Jeszcze Będzie Prima Sort"

Jutro możemy być szczęślwi, jeszcze zdążę się pozbierać
Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na ocean
Jeszcze będziesz ufać mi, a ja będę cię doceniać
Nie wiem, w które pukać drzwi, nie mam klucza i portfela
Nie no, kurwa, czemu wszystko czasem się pierdoli, kotuś?
Od słowa do słowa, od szeptów, do podniesionych głosów
Wczoraj mówiliśmy: "kocham", dzisiaj koniec, won mi z oczu
Nie dzwoń, nie pisz, nie oddychaj, najgorszego w nowym roku
Walczę słowem, czasem sam się boję, ja pierdolę
To, jak finał WBW, ja i ona, jak Pe z Pogiem
Jeszcze znajdę dla nas dom, albo znajdę nam wieżowiec
Albo znajdę jakiś sposób, albo ty mnie na betonie
Tak bardzo bałem się, że stracę ją, aż sam w to uwierzyłem
Paranoje, mam w pacynie różne wizje
I przestałem ludziom ufać, jestem sam i znów się skrzywdzę
Boję się, że ona podda się i więcej tu nie przyjdzie

Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem

Się nie użalam, mówię, jak jest prosto z mostu
A, jak ktoś pogubił wątek, mogę zacząć od początku
Jestem Damian, żyję kurwa zdrowo, od wtorku do piątku
Ale, jak już się rozsypie, no to, od piątku do wtorku
Nie wiem, jak ja na to wpadłem, ale siedzi to w porządku
Kleję takie wersy, ot tak i se wjeżdża props od ziomków
Od twoich idoli słyszę: "ja pierdolę, Bons to potwór"
Nie ma nic za darmo, a ty, jak chcesz żebrać to pod kościół
Jeszcze możemy być szczęśliwi, tak jak szóstka w totolotku
Jeszcze znajdę dla nas dom, z oknem na kurwa spoko ogród
Jeszcze będziesz ufać mi, powolutku, włos po włosku
Chciałbym bardzo móc tak żyć
Chciałbym bardzo, od początku
Nie potrafię się zachować, bo wychodzę z polskich bloków
W tłumie czuję się, jak obcy, kurwa, chociaż propsy wokół
Ja pierdolę te recenzje i tych znawców od hip-hopu
Nie udzielam już wywiadów, nie odbieram od idiotów

Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem


You May Also Like
Dwa Sławy & Skrywa - "Otóż To" Znowu na nie, znowu na dnie Popyt na gniew, popyt na stres Otóż to Teraz na tak Otóż to Teraz na jacht Otóż to Jeden i dwa Otóż to Śpiewaj i tańcz A za rogiem palce, problemy Nie gasimy, dziś...
Deys - "#luźnoluźno" Panie Jezu, same rapery teraz... rapy, rapy #luźnoluźno Siema Foux #luźnoluźno Wiesz, nie targam się na życie, skoro targuje się o mnie, bro Te lica w licytacje lecą jak lunatyk w oknie, szok...
Avi - "Mufasa" Jak dotąd spłodziłem 5 płyt i syna Żaden wstyd że jestem z Raszyna Stamtąd wyruszyłem jak Agryppa Wstyd to by było gdybym tego się wyparł Szczeniak co chciał coś zmienić Szanse miałem mniejsze od...
Sokół - "Uczę Się Uczuć" Wsiadam do taryfy, dokąd? - zapytał szofer I od tego zaczniemy, pojeździmy trochę Prosto i miej pan lekką stopę Chcę pomyśleć z zawieszonym w głąb gdzieś wzrokiem Mijam parę, rocznik tak na oko 88...
PRO8L3M - "Dekompresja" - Wiesz, czasem mam wrażenie, że dzień się kończy szybciej niż się zaczyna - Normalne, zegarek zawsze wygrywa - A ty? Jakbyś mógł... co byś zmienił w swoim życiu - Pewnie datę ważności - Ty zawsze...