"Jeszcze Będzie Prima Sort" tekst piosenki
"Jeszcze Będzie Prima Sort"
Jutro możemy być szczęślwi, jeszcze zdążę się pozbierać
Kiedyś znajdę dla nas dom, z wielkim oknem na ocean
Jeszcze będziesz ufać mi, a ja będę cię doceniać
Nie wiem, w które pukać drzwi, nie mam klucza i portfela
Nie no, kurwa, czemu wszystko czasem się pierdoli, kotuś?
Od słowa do słowa, od szeptów, do podniesionych głosów
Wczoraj mówiliśmy: "kocham", dzisiaj koniec, won mi z oczu
Nie dzwoń, nie pisz, nie oddychaj, najgorszego w nowym roku
Walczę słowem, czasem sam się boję, ja pierdolę
To, jak finał WBW, ja i ona, jak Pe z Pogiem
Jeszcze znajdę dla nas dom, albo znajdę nam wieżowiec
Albo znajdę jakiś sposób, albo ty mnie na betonie
Tak bardzo bałem się, że stracę ją, aż sam w to uwierzyłem
Paranoje, mam w pacynie różne wizje
I przestałem ludziom ufać, jestem sam i znów się skrzywdzę
Boję się, że ona podda się i więcej tu nie przyjdzie
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
Się nie użalam, mówię, jak jest prosto z mostu
A, jak ktoś pogubił wątek, mogę zacząć od początku
Jestem Damian, żyję kurwa zdrowo, od wtorku do piątku
Ale, jak już się rozsypie, no to, od piątku do wtorku
Nie wiem, jak ja na to wpadłem, ale siedzi to w porządku
Kleję takie wersy, ot tak i se wjeżdża props od ziomków
Od twoich idoli słyszę: "ja pierdolę, Bons to potwór"
Nie ma nic za darmo, a ty, jak chcesz żebrać to pod kościół
Jeszcze możemy być szczęśliwi, tak jak szóstka w totolotku
Jeszcze znajdę dla nas dom, z oknem na kurwa spoko ogród
Jeszcze będziesz ufać mi, powolutku, włos po włosku
Chciałbym bardzo móc tak żyć
Chciałbym bardzo, od początku
Nie potrafię się zachować, bo wychodzę z polskich bloków
W tłumie czuję się, jak obcy, kurwa, chociaż propsy wokół
Ja pierdolę te recenzje i tych znawców od hip-hopu
Nie udzielam już wywiadów, nie odbieram od idiotów
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby życie było żartem
Jeszcze będziemy z tego śmiać się
Śmiać się do łez, tak jakby wszystko było żartem
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
album:
"Brudnopis" (2025)
Intro
You May Also Like
Dwa Sławy & Skrywa - "Otóż To" Znowu na nie, znowu na dnie
Popyt na gniew, popyt na stres
Otóż to
Teraz na tak
Otóż to
Teraz na jacht
Otóż to
Jeden i dwa
Otóż to
Śpiewaj i tańcz
A za rogiem palce, problemy
Nie gasimy, dziś...
Deys - "#luźnoluźno" Panie Jezu, same rapery teraz... rapy, rapy
#luźnoluźno
Siema Foux #luźnoluźno
Wiesz, nie targam się na życie, skoro targuje się o mnie, bro
Te lica w licytacje lecą jak lunatyk w oknie, szok...
Avi - "Mufasa" Jak dotąd spłodziłem 5 płyt i syna
Żaden wstyd że jestem z Raszyna
Stamtąd wyruszyłem jak Agryppa
Wstyd to by było gdybym tego się wyparł
Szczeniak co chciał coś zmienić
Szanse miałem mniejsze od...
Sokół - "Uczę Się Uczuć" Wsiadam do taryfy, dokąd? - zapytał szofer
I od tego zaczniemy, pojeździmy trochę
Prosto i miej pan lekką stopę
Chcę pomyśleć z zawieszonym w głąb gdzieś wzrokiem
Mijam parę, rocznik tak na oko 88...
PRO8L3M - "Dekompresja" - Wiesz, czasem mam wrażenie, że dzień się kończy szybciej niż się zaczyna
- Normalne, zegarek zawsze wygrywa
- A ty? Jakbyś mógł... co byś zmienił w swoim życiu
- Pewnie datę ważności
- Ty zawsze...