"Życie Jak Sen" tekst piosenki
"Życie Jak Sen"
(feat. Hans Solo)
Miałem życie, jak sen
Chociaż sen często staje się koszmarem
I budzę się o piątej, cały mokry, jakbym biegał
Miałem życie, jak sen, czasami kurwa już się nie poznaje
I budzę się, co piątek, słyszę znów, że: "płacić trzeba"
Powiedz mi za co? Za miłość
Powiedz mi za co? Za wiarę
Codziennie płacę, tylko nie wiem już za jakie grzechy
Powiedz mi za co? Za chciwość
Powiedz mi za co? Za talent
Ile mam odpuszczać, gdy tak bardzo pragnę zemsty?
Samych dobrych ludzi wokół mam na ścianie
Samych dobrych ludzi wokół masz, Damianek
Wiesz, przez lata przekonujesz się, kto nie chce brata zawieść
A kto, kurwa ci najchętniej nasra w talerz
Mam na dzbanie takie blizny, bo się tłukłem, jak Adamek
Sam, jak palec, zawsze pod wiatr, jak latawiec
Patrz, jak krwawie, przecież lubisz patrzeć na to - japa chamie
Ja zapalę, lubię ból i zapach fajek
Jaram prawie dwie, trzy paczki, jak się wkurwię jaram trawę
Po tym najebane w bani mam, jak Planet
Jak ma zwałę, jakoś znikam i se biorę apartament
Stoję w oknie całą noc, tak aż mi przejdzie wracam dalej być
Damian "Baletmistrz", jak tam dalej wstyd?
Nabazgrałem list, a w długopisie miałem łzy
Mam za talent kwit, tak jak chciałem żyć
Raz, dwa, nalej trzy, ale czy, aż tak chciałem żyć?
Chociaż sen często staje się koszmarem
I budzę się o piątej, cały mokry, jakbym biegał
Miałem życie, jak sen, czasami kurwa już się nie poznaje
I budzę się, co piątek, słyszę znów, że: "płacić trzeba"
Powiedz mi za co? Za miłość
Powiedz mi za co? Za wiarę
Codziennie płacę, tylko nie wiem już za jakie grzechy
Powiedz mi za co? Za chciwość
Powiedz mi za co? Za talent
Ile mam odpuszczać, gdy tak bardzo pragnę zemsty?
Mieszała mi się jawa i sen
I się zastanawiałem, czy to się działo, czy może nie
Głupio było spytać, ej, tak wiesz, kolegi
Gdy mózg ci myśli mieli w kaszkę i dla dzieci kleik
Ewe-ewe, tyfy-tyfy i mówisz scratch'em
Bywało zabawnie "haha", dzisiaj już tak nie lecę
Raz ubzdurałem sobie, że było nas czterech
A było nas trzech, krew kipiała, jak gniew
Patrzyli ze zdziwieniem, bo byłem całkiem poważny
I darłem japę na nich: "kim do chuja był ten czwarty?"
Byłem pewien, że tam był, jestem pewien dziś
Był może duchem, może aniołem stróżem
A może tylko laparo-etanol, skroplił się na skórze pot z procentami
Potem wyparował, nie wiem jak w dziwny kształt nad nami
Może nie było nikogo, tylko to, co znam
Nie było nikogo, tylko me myself and die
Me myself and die
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
album:
"Brudnopis" (2025)
Intro
You May Also Like
Deys - "Baterie" Aha, Audio Audio...
Check, check
Raz, dwa, AudioGramy
Deys, NoTime
Nie będzie łatwo, balaklawa na łeb
Mam stamine jak Etiopia te baterie to grzech
Biegnę przez morza do których kurwa sączy się waha...
Rychu Peja SoLUfka - "Tak Bardzo Chcę" Wszystkich kurwa... Dla wszystkich zwariowanych wariatek...
Dla wszystkich wspaniałych kobiet, dla których miłość jest uczuciem najwyższym
Aaa! Sprawdź to, sprawdź ten syf
Dla wszystkich kobiet taa,...
Avi & Louis Villain - "Nostradamus" Nasze życie jest krótsze i szybsze
Widzę jak ubywa piachu w klepsydrze
Jest cenne i kruche jak szmaragd
Jak nawiedza śmierć, to nie tylko w koszmarach
Się budzę do życia
Dzieją się rzeczy których...
Peja - "Tylko Zwycięstwo" Co? Co? Tylko zwycięstwo!
Co? Co? Tylko zwycięstwo!
Co? Co? Tylko zwycięstwo!
Co? Co? Tylko zwycięstwo!
Leci dziesiąty rok życia bez jakichkolwiek używek
Chociaż znam smak porażki, przyzwyczajony do...
Sokół - "Pomyłka" Nie będzie tak jak było, nie
To świat już nie ten sam Wygasłe korytarze własnych marzeń
Żadna jarzeniówka tu nie miga, nawet już nie marzę
Dla jednych noce są niebieskie, dla innych czarne
My mamy...