"Do Picia I Mordobicia" tekst piosenki
"Do Picia I Mordobicia"
(feat. DJ Te)
Low-kick ślicznie wjeżdża, kiedy Soulpete beat tnie
Blok, trzy szybkie, czysty prawy, prosty w klimpe
Flow wybitnie lata, jakby szkolił mnich mnie
Poćwicz dykcję, albo martwe ciągi z Krzyśkiem
Chodziliście z nim do jednej szkoły w Szczytnie
Chłop był mistrzem, se odkręcał słoik bickiem
Oksy, łyżkę i na klatę sto wyciśnie
Uuu-o, ja pierdolę, już kurwa, to mi styknie
Oczywiście chuja to obchodzi dziś mnie
Łamię takich, jak andruty, tak jak kiedyś Piotr mi piszczel
Stoję z Krzyśkiem, młodym wilkiem, czekasz tylko, co wyniknie
Wchodzi Kixnare i już doskononale wiesz, że poszły w pizde
Te godziny na treningach, litry potu przy zapasach
Ryż i kurczak, siła, masa - no i na chuj ci ta klata?
Trzy, dwa, papa, Krzycha zmiata, szczęka puszcza przy zawiasach
Mam technikę i mam kaca, zatańczymy dziś, zapraszam
Bo to do picia i do mordobicia, przed i po odwykach
Dla tych, co przegrali i tych, którzy mają spoko życia
Pije Bonson do Soulpete'a, pije cała kompanija
A Ty, jak nie pijesz, to się stąd zawijasz
To do picia i do mordobicia, póki wciąż oddycham
Dla tych, co są z nami, resztę przyjdzie czas, to porozliczam
Pije Bonson do Soulpete'a, więc nie podchodź do stolika...
Bo to do picia i do mordobicia, przed i po odwykach
Dla tych, co przegrali i tych, którzy mają spoko życia
Pije Bonson do Soulpete'a, pije cała kompanija
A Ty, jak nie pijesz, to się stąd zawijasz
To do picia i do mordobicia, póki wciąż oddycham
Dla tych, co są z nami, resztę przyjdzie czas, to porozliczam
Pije Bonson do Soulpete'a, więc nie podchodź do stolika
U nas luzik, po co fikasz?
Znów se z nudów robię rapik, dla kumatych, to nie dla cip
Wciąż swój kamyk toczę na szczyt, choć ubrany dobrze, chamski
Po chuj warczysz? Co się pchasz tym, posłuchajmy troszkę, daj beat
Gościu, nawiń zwrotkę na trzy, "o, chuj - nawinąłeś ciarki... wstydu, kurwa"
Łamiesz się na prostych beatach, twoje zwrotki ktoś ci pisał
Boże słodki, kto ci pisał? Flotę kopsnij, to ci hit dam
Każdy wers, jak strzał w pysk, raz, dwa, trzy - pow, pow, śpisz
Scena dziś, to dla nas ring, Damian mistrz, Damian mistrz
Krzyczy tłum: "leć z nim, Damian", fik, fik - bum, lewy, siadasz
Szybki zwód, zęby, prawa, prysły w chuj chęci wstawać
Jakbyś zderzył się z tramwajem, dzieciak gdzie ty się nadajesz?
Tak się kończy ten kabaret, gdy zachowasz się, jak frajer
Tak się napinałeś, dzieciak, taki byłeś Mortal Kombat
Nawet jak piszę dla beki, to mi możesz possać drąga
Coś tam ćwiczysz, coś tam walczysz, coś tam szarpiesz, coś tam morda
– "Kurwa, na chuj ci ten trener, chyba tu cię ktoś naciąga"
Bo to do picia i do mordobicia, przed i po odwykach
Dla tych, co przegrali i tych, którzy mają spoko życia
Pije Bonson do Soulpete'a, pije cała kompanija
A Ty, jak nie pijesz, to się stąd zawijasz
To do picia i do mordobicia, póki wciąż oddycham
Dla tych, co są z nami, resztę przyjdzie czas, to porozliczam
Pije Bonson do Soulpete'a, więc nie podchodź do stolika...
Bo to do picia i do mordobicia, przed i po odwykach
Dla tych, co przegrali i tych, którzy mają spoko życia
Pije Bonson do Soulpete'a, pije cała kompanija
A Ty, jak nie pijesz, to się stąd zawijasz
To do picia i do mordobicia, póki wciąż oddycham
Dla tych, co są z nami, resztę przyjdzie czas, to porozliczam
Pije Bonson do Soulpete'a, więc nie podchodź do stolika
U nas luzik, po co fikasz?
Będziesz zbierał szczękę
Będziesz zbierał szczękę
Będziesz zbierał szczękę
Gdy skończę zadawać ciosy, ciosy, ciosy
- AZLyrics
- B
- BonSoul Lyrics
album:
"DO PICIA I MORDOBICIA" (2025)
Zakończenie
You May Also Like
O.S.T.R. - "O Robieniu Bitów" Ziom, nie uciekaj nie ma przed kim, dziś, zrobimy bit
Tylko znów nie wiem gdzie mam dyskietki
Przebacz te nerwy dobra, tu będzie hi-hat
Wiesz, jeden bit niech tak wejdzie z vibem
Werbel znajdę - nie...
Rychu Peja SoLUfka - "Byłem Jestem Będę" Wjeżdżam całkiem dobrze i zaznaczę tu od razu
Pismaki spekulują, że stępił mi się pazur
Dodaję gazu, z miejsca wyprzedzam tych wacków
Zapuszczam ATL i dwóch ćpunów w Cadillacu
Ten kraj, gdzie dla...
Mielzky / Patr00 - "Texas" Poproszę lufę, będę leciał jak Wojciech Skupień
Przekaż chłopakom słowo, że ich słowo w mojej dupie
Moja wrogość do świata i do obcych jest gites
Pracowałem nad nią lata, jak Twój ziom na biceps
Daję...
Sokół - "Każdą Porażkę Obracam W Sukces" Sztuką jest umieć przegrywać, ta, co tu ukrywać?
Co dzień los kogoś wyzywa, wygrywasz, albo się zrywasz
Bywa różnie, wiadomo, czasem bywa niewesoło
Lecz sztuka polega na tym by przyjąć stratę z...
KęKę - "Jeden Kraj" Dla wszystkich po tamtej stronie kraju
Zachodnia strona, dla kresówiaków we Wrooclynie
Dla zasiedlających Szczecin, Gdańsk, Śląsk
Dla Polaków po tamtej stronie raju
Niby jak mam to pamiętać, nie...