Текст пісні "R.I.P. SHAMAN 2"
"R.I.P. SHAMAN 2"
Я сіпаю квас Тарас
Шарі в мому бланті бануш
Штопорю ніби первак
Цю суку трахнув Калуш
Ми не джеркаємо ми танцюємо гопак
Я напалюю баняк і засипаю-ю-ю (отакої знову цей Клоннекс)
Я напалюю баняк і засипаю в нього прах
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
Я хаваю бануш це ТРО Карпати
Боб гуляш у мому капі кинув зан і іду спати
Я хаваю бануш це ТРО Карпати
Іво Бобул з нами нахапався його вкрали мавки
Підкурюю Джона значить підкурив Івана
Сісі близнюки я в них влітаю як Осама
Ватажком таджиків у Крокусі був пуля кама
Альхам дулілля Бандера нас чекає Джанна
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
Я українець
Я йду до кінця
Я українець
Моя кров від отця
Я українець
І мені повезло
Я українець
А тепер усі разом
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Він помер у Бахмуті його забрало ТЦК
R.I.P. SHAMAN це велика втратататата
Броскі задавили на завозі в сєканд OMG
- AZLyrics
- C
- CLONNEX Lyrics
album:
"MEDIV Cult of Bayraktar" (2024)
You May Also Like
PLOHOYPAREN - "Слякоть" Плохой пацан
Её глаза как будто водопад (Водопад, да)
Она течёт, она как будто река (Она как будто река)
Я забираюсь на гору, будто бы я скалолаз (Будто бы я)
Но я падаю в пропасть, не могу больше...
NEWLIGHTCHILD - "HANNA MONTANA" Хэй, ха-а-а, хэй, ха-а-а
Москва, Стамбул, Осло, Париж
Бэйби, я в тебе, ты горишь
Это жаркая ночь, я от тебя еду на движ
Я тусуюсь, пока спишь
Знай, я люблю тебя, малыш
Бэйби, ride on me
Я слышу, как...
163ONMYNECK - "Щит Толкин" Lakes, what the fuck is you doing?
У, эй, back on my бычье дерьмо
What's up?
Я курю только za (Фью-фью), у меня только белый пепел
Амбассадор shit talking'а, твои бары — это детский лепет
7-2 — мой...
Voskresenskii & Wipo - "Я Не Употребляю" Это Voskresenskii, сучки
Бля, ща как уебёт
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
Я не употребляю
В — восхитительный
О —...
dabbackwood - "SHAWTY" Damn, that's RUSPLUGG GANG
Для вас играет уборщица Люда
Real trap shit
Тупая shawty shorty, снял с неё носки (Bitch)
Она доступна, вроде, и она дала мозги (Мозги)
Нахуй геометрию, но S её изгиб...