Текст пісні "Чайний Гриб"
"Чайний Гриб"
Чому не на фронті сука?
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
Я сіпаю чайний гриб
Викурив конюктивіт
Бейбі піся ти мій кіт
Я твій йог ти мій Балі
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
Я сіпаю чайний гриб
Вилікує навіть спід
Біт з майбутнього він крим
А я буданов кирило
У мого бро на карі тюнінг від болта ей
Слайдим по району мій таксіст Асхаб мен
Я курю жирний піцик наче я старий дєд
Ти не вивезеш біф зі мною мій шута руханкомен
Мене не викупають олди я як роблокс
Цей оп як міні пека токну його йобом
Думаєш не вмію-у-у-у
А може вмію
Співати йоре-аре-уре-уре-у-у
І я сіпаю у-у-у-у
А шо я сіпаю?
Чайний гриб уа-агу-у-у
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
Я сіпаю чайний гриб
Викурив конюктивіт
Бейбі піся ти мій кіт
Я твій йог ти мій Балі
Я сіпаю чайний гриб
Називайте спороїд
Баба іра на мені
Ціла хата у тріпі
- AZLyrics
- C
- CLONNEX Lyrics
album:
"MEDIV Cult of Bayraktar" (2024)
You May Also Like
FORTUNA 812 & madk1d - "Простужен" Аудионаркотики, деньги, Санкт-Петербург
Вы слушаете 812, сука Стоны шалав не заменят твой голос
Давай с тобой снова встретимся
Я хочу трогать лишь твои волосы
Прости меня, видимо я делал нам только...
9mice - "BELLA" So, my name... My name is Bella Hadid
Тебя вообще давно никто не знает. Все думают, что ты, типа, стал геем, уехал в Испанию (Sicko) и моделируешь там, понимаешь?
Е, моделирую, шмоделирую — Белла...
elyaplugg! - "BLUDS WANT" (Bluds hate elyaplugg, but bluds want his swag)
Bitch, они хотят мой свэг, oh yeah
Они берут мой свэг себе
Они хотят мой свэг, oh yeah
Они берут мой свэг себе
Новые шмотки ща на мне
Они такие: «Чё...
quiizzzmeow - "Alohadance" Эй, эй, эй
Дед инсайд внутри канеки кен в моем сердечке (ага)
1000-7 хочешь можем подумать вместе
Если ты Алоха то приставка точно денс
Разомнемся zxc это твой последний chance
Я рыбеха, ник Алоха...
BUSHIDO ZHO - "Музыка Громче" Мой бро говорит: «Мне ещё есть чё сказать» (WESTGOTHS, baby)
Я думаю — факт (WESTGOTHS, baby)
Думаю, есть чё сказать
Эта история, 2-0-2-3, WESTGOTH'ы в городе
Stop being so fucking Gredy
Это история...