"Po Co Się Smucić" tekst piosenki
"Po Co Się Smucić"
Po co znów się smucę, przecież dach nad głową mam
Nie za dużo hajsu, ale na wszystko mnie stać
Nie wiem czemu się przejmuje, kiedy bliskich obok mam
Którzy zawsze mi pomogą, gdy nie daję rady sam
Po co znów się smucić, przecież życie piękne jest
Mam nadzieję, że już nigdy nic nie zmieni się
Chociaż w sumie niech się zmienia, byleby na lepsze
Żebym nigdy nie zapomniał, kto jest ze mną i skąd jestem
Wszyscy jesteśmy młodzi, niewiele nam wychodzi
Ej kurwa, o co chodzi, że nic nie wychodzi mi
Zabrali mi prawko, parkowałem po alko
Już wiem, że nie warto, pozdro Beatko
Wydałem pierwsza płytę, miałem szybko wejść na szczyt
Trzysta preorderów, jeden tydzień na OLiS
Miałem mieć dziewczynę, ale zjebałem na starcie
Miałem wydać drugą płytę, ale pogodziłem z prawdą się
Za picie w plenerze, znowu mandat sto złotych dostałem
Komu znów przeszkadza
Na ławce dwóch braciaków z browarem siedzi
Po pały dzwonią sąsiedzi (po pały dzwonią sąsiedzi)
I znowu mandat dostałem
Wszyscy jesteśmy młodzi, niewiele nam wychodzi
Ej kurwa, o co chodzi, że nic nie wychodzi nam
Że nic nie wychodzi mi
Po co znów się smucę, przecież dach nad głową mam
Nie za dużo hajsu, ale na wszystko mnie stać
Nie wiem czemu się przejmuje, kiedy bliskich obok mam
Którzy zawsze mi pomogą, gdy nie daję rady sam
Po co znów się smucić, przecież życie piękne jest
Mam nadzieję, że już nigdy nic nie zmieni się
Chociaż w sumie niech się zmienia, byleby na lepsze
Żebym nigdy nie zapomniał, kto jest ze mną i skąd jestem
Wszyscy jesteśmy młodzi, wszystko nam wychodzi
Ej kurwa, o co chodzi, każdy zazdrości nam
W życiu o to chodzi, ciągle trzeba gdzieś wchodzić
Na szczycie się nie rodzisz, łatwo się spierdolić
Ale nic nie grozi nam, życie jest trudne, musisz przeżyć je sam
Czasem warto słuchać starszych, popularnych niekoniecznie
Pierdolić Wikipedię i nie ucz się ode mnie
Dziś premiera drugiej płyty, a ja trzymam ją za rękę
Wszystko dobrze się skończyło i niech na zawsze tak będzie
Choć to dopiero początek, w życiu łatwo dostać w gębę
Ogoliłem się na łyso no i kupiłem BM-kę
Dziś się już nie smucę, nadal dach nad głową mam
Coraz więcej hajsu, no i na wszystko mnie stać
W ogóle się nie przejmuje, no bo bliskich obok mam
Zawsze ci pomogę, gdy nie dajesz rady sam
Po co znów się smucisz, przecież życie piękne jest
Mam nadzieję, że już nigdy nic nie zmieni się
Chociaż w sumie niech się zmienia, byleby na lepsze
Ale lepiej już się nie da, lepiej już nie będzie
Wszyscy jesteśmy młodzi
Writer(s): Maciej Mateusz Kacperczyk, Pawel Marcin Kacperczyk
- AZLyrics
- K
- Kacperczyk Lyrics
album:
"Kryzys Wieku Wczesnego" (2021)
You May Also Like
Mata - "Piszę To Na Matmie" Wokół mnie sami matematycy
Ktoś z lewej coś liczy
Ktoś z prawej coś liczy
Ktoś między nimi się byczy
To ja, MAT
Skrót od matoła
Myślę o migdałach w przeróżnych kolorach
Myślę o głupotach i myślę o...
Hodak & 2K - "Oh Wow" Ey 2K, this a madness, ha-ha-ha! Oh wow, młody H/2K to bomba (Custom)
Oh wow, trafiamy w te dziury jak Gortat
Spiorę jej dupę jak w Mortal Combat, oh
Brand new nie żaden comeback
Badam ten temat jak...
schafter - "blow off" Restaurant posse
Jesteś hoe hoe
Palisz chronic, palisz dope, dope
Czuję się jak w talk, talk-show
Robię phonecall
Moja Supra lubi blow-off
Jako jedyny robię folklor
Jako jedyny jestem w Tokio
Jako...
M0LLY - "Nie Oceniaj" Jeśli nie znamy się ziom nie oceniaj mnie pochopnie
Twoje słowa spłyną po mnie tak jak deszczu krople
Żyję z ziomalami ale lubię też samotnie
Łapiemy fajne fazy i robimy to dla wspomnień
Jeśli nie...
Chivas - "To Nie Koniec" Szklanka pełna alkoholu
Smutki już pływają i wypiłem je znów
I tak w kółko, przyjdą i pójdą, wrócą
Złamałem parę serc
Musiałem wiele zrzucić z siebie, byle by biec
Wszystkie te szanse spalone...