"Lodowisko" tekst piosenki
"Lodowisko"
Każdy żyje tu za szybko
Śliskie życia, lodowisko
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło
Ziomal mój siedzi w areszcie, drugi w korpo ma przyszłość
Ale siano go nie cieszy, ma depresję, tak wyszło
Zostawiła panna go i śmiga z innym, dzisiaj to naiwne
Nie naprawiaj, nie rozmawiaj, zmień ten model, załóż Tinder
Mama się martwi, że ktoś mi tu zrobi w końcu jakąś krzywdę
A ja chyba byłem z tych, którzy najczęściej se robili krzywdę
Podchodzą na mieście, jakby zobaczyli Bogusława Lindę
A ja czuję presję i po nocach nie śpię, to takie bezwstydne
Że się obnażam w swoich numerach, nie umiem inaczej
Obcy ludzie wiedzą, kiedy ja wątpię, kiedy Ty płaczesz
Obcy ludzie wiedzą i traktują moje jak swoje problemy
A ja nie chce widzieć żadnych ludzi wokół, kiedy już tylko schodzę ze sceny
Każdy żyje tu za szybko
Śliskie życia, lodowisko
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło (prrra)
Każdy żyje tu za szybko
Szczęście stoi na przeciwko, łap je, bo ci kurwy wyrwą
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już wyszło (prrra)
Każdy żyje tu za szybko
Szczęście stoi na przeciwko, łap je, bo ci kurwy wyrwą
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło
Miałem tylko w głowie plan, tam w Miliczu będąc sam
Traktowali mnie jak psa, więc się nie dziw, że chcę zagryźć połowę mainstreamu, wrrrah
Budzę się w nocy, szlajam po mieszkaniu i nie ogarniam
Mam we krwi kortyzol, któremu nie sprosta Twoja Ashwagandha
Obce numery mi dzwonią na fona i to dla mnie standard
A moje podejście - pocałuj mnie w dupę, jak kiedyś Karrramba
Dzieciom imponuje zło, przemoc i cała ta ich patologia
A ja nie mam sił, żeby tu zmieniać świat dla nich, ziom, co dnia
Gdzieś dalej majaczy mi spokój jak jakiś jebany hologram
To tak pojebane, że trzeba się skurwić, by odbić się od dna
Czuję na sobie obce spojrzenia, chcą chleba i igrzysk
Ja jadłem z każdego już pieca, wiem który jest tu zajebisty
Wiem, który se wpychasz na siłę, kiedy chcesz tu tylko się odkuć
Wiem jak ludzie w dupie mają, co przed nimi schowałeś w środku
Każdy żyje tu za szybko
Śliskie życia, lodowisko
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło (prrra)
Każdy żyje tu za szybko
Szczęście stoi na przeciwko, łap je, bo ci kurwy wyrwą
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło (prrra)
Każdy żyje tu za szybko
Szczęście stoi na przeciwko, łap je, bo ci kurwy wyrwą
Ty tak słodko mnie przytulasz, chciałbym dać Tobie nazwisko
Ale raz mi już nie wyszło
- AZLyrics
- F
- Filipek Lyrics
You May Also Like
Sobel - "Dosyć Łez" Jeżeli mam skupić się, to idioci zróbcie miejsce
To dosyć długi bieg, a biec musisz jeszcze prędzej
Jeżeli mam skupić się, prosiłbym o spokój wreszcie
Widzę już pusty brzeg, czy dotrzemy przy tym...
PRO8L3M - "Backstage" Takie już mnie kochały i szalały tu za mną panny
Kupowały mi wciąż szampany i na jachty mnie porywały Backstage ona poprawia makeup
Ziomek doprawia steaka
"Jak to jest wejść tam na tą scenę?
Ja bym...
be vis - "v l o n e" Długi czas kiedy nie ma Cie, siedzę sam tu całe dnie
Pokój ducha mi zakłóca wiele spraw
Gwiazdy nocą odbijają wiele kłamstw
Długi czas kiedy nie ma Cie, siedzę sam tu całe dnie
Pokój ducha mi zakłóca...
FAVST, Gibbs & Kukon - "halo" Jadę w teren, mocno trzymam kierę
Ze mną pani w tym zabójczym ciele
Skupiają się na mnie, bo robię karierę
Skupiają się na mnie, bo jestem raperem
Jadę z małolatem zakręcić aferę
Wchodzimy oknem na...
Szpaku, Rolex & Młodzian MRG - "Biały Miś" Biały pył dla dziewczyny, on przypomni chłopca Ci
Jak-jak mam być nieszczęśliwy, jeśli obok jesteś Ty
Biały pył dla dziewczyny, on przypomni chłopca Ci
Jak mam być nieszczęśliwy, jeśli obok jesteś...