"Tatuaż Na Dłoni" tekst piosenki
"Tatuaż Na Dłoni"
Ziomal wydzwania, wiem, że wali mefę, znowu kluby i Wrocek (kluby i Wrocek)
Jebane trzy lata mi zajęło, nim się odlepiły te noce (prrr)
Jak masz dziewczynę, co robi obiad i kocha to doceń (kocha i doceń)
Bo połowa ludzi tutaj zamieniła to na wódę przy koce
Bójki z szatniarzem, długi na barze, karki na schodach, właśnie to my
Mój ziomal leży gdzieś znów zarzygany, a ja nie wiem, czy spierze bluzę od krwi
Panna, co z buzi jest tak jak aniołek, a w liceum lubiła se jarać baty
Poznała złych ludzi, przez to jego ex, teraz gdzieś leci z nim tu na dwa baty
Obrazy jak w retro, transformator techno
Banany i zbiry, dobre panny, ździry, a wszystko to przeklnąć
A ja gdzieś z boku znów najebany, ona nie oddzwania (ona nie oddzwania)
Chociaż zdradziłem ją tyle razy, że muszę spierdalać (muszę spierdalać)
Ale jej głos ciągle się łamie, jest jakaś kochana
I mówi, że nie chce mnie znać, ale mnie prosi bym dziś się nie szlajał
Miałem dzwonić, że to nie ja, że mam w sobie dobre serce, ale brud mnie w środku zżera
Oni mówią, że przede mną stoi otworem kariera, że mam czas na dom i żonę, a teraz bym walił melanż
Miałem dzwonić, że to nie ja, że mam w sobie dobre serce, ale brud mnie w środku zżera
Mam na dłoni Yin i Yang, otoczony drutem z cierni
Moje serce aż na wylot mam przebite, ciągle cierpi
Umiem tylko się wygadać Tobie, mając dźwięki werbli
Chciałem wtedy Ci zadzwonić i powiedzieć: "Filip tęskni"
Mam na dłoni Yin i Yang, otoczony drutem z cierni
Moje serce aż na wylot mam przebite, ciągle cierpi
Umiem tylko się wygadać, kiedy słyszę dźwięki werbli
Chciałem tylko Ci zadzwonić i powiedzieć: "Filip tęskni"
My biedne chłopaki, na które nie spojrzy tu żadna dziewczyna (żadna dziewczyna)
Nagle otwiera ktoś przed nami pałac, bo każdy nawija (bo dobrze nawija)
To jest dobry rok, miałem dwie pary ciuchów, przeklinam
Te czasy, gdy czekałem na spadek z nieba większy niż Aaliyah
Oni się śmieją, że stałem się jakimś rapu celebrytą
Bo po rozliczeniu kupiłem sikor, sikor za kafla? Dajcie mi litość
Połowa ziomali na chwilówki tu, już potraciła z życia dwa lata
Jak Zachód jest A, Podlasie jest B, czuliśmy się jak z trzeciego świata
Wszystko, co w życiu robiłem, było by leczyć kompleksy
I nagle po płytach się okazało, że w rapie już umiem być jednym z najlepszych (jednym z najlepszych)
Miałem dzwonić, że to nie ja, że mam w sobie dobre serce, ale brud mnie w środku zżera
Mam na dłoni Yin i Yang, otoczony drutem z cierni
Moje serce aż na wylot mam przebite, ciągle cierpi
Umiem tylko się wygadać Tobie, mając dźwięki werbli
Chciałem wtedy Ci zadzwonić i powiedzieć: "Filip tęskni"
Mam na dłoni Yin i Yang, otoczony drutem z cierni
Moje serce aż na wylot mam przebite, ciągle cierpi
Umiem tylko się wygadać, kiedy słyszę dźwięki werbli
Chciałem tylko Ci zadzwonić i powiedzieć: "Filip tęskni"
Writer(s): Filipek
- AZLyrics
- F
- Filipek Lyrics
You May Also Like
Żabson - "Floyd Mayweather" Like I said, it's too late
Okej, okej
Dziesięć tysięcy w portfelu, w pięciogwiazdkowym hotelu
W łóżku modelka z wybiegu, przyzwyczaiłem się do tego
Przyzwyczaiłem się do swagu, przyzwyczaiłem się do...
Wac Toja n Matheo - "Chili Hot" Zabijasz mnie po wszystkim, dalej chcę cię tak
Demoniczne płyną myśli, chcę odlecieć w snach
Elementy mojej wizji przekłułem przez strach
Dołóż swoje do mej misji dopóki trwa gra
Ona mówi że...
Kartky & Przyłu - "Bajki Robotów" Eeeej, ej
Ty zamknij drzwi, bo nic nie będzie jak
Jak w bajkach, gdy nie było nigdzie zła
Macie w sobie układy scalone, nie serca
Ja w sobie tylko mam ból
Nie rozumiesz moich łez, a ja Twojego...
Deemz, Smolasty & Sobel - "Fiesta" Deemz ma ten sos!
U mnie codziennie tylko fiesta
Całą noc i cały dzień
Dla Ciebie mogę dzisiaj nie spać
Buena chica, quién eres?
U mnie codziennie tylko fiesta
Całą noc i cały dzień
Dla Ciebie mogę...
be vis & DJ Haade - "cisza" Daj mi coś co mnie uzdrowi jak Vouliagmeni Lake
Stare troski mam już z głowy, lecę jak Fly Emirates
Smacznego tu dla tych świń, co nam z koryta chcieli jeść
Byli żałośni jak bejb, co się zrobiła w...