"Czarna Róża" tekst piosenki
"Czarna Róża"
(feat. Kiełas)
[Gibbs:]
Mam parę chwil i nadzieję, że trochę więcej niż dobę
Proszę dziś godzin trochę, to czas na monotonię
Czyha zło gdzieś za rogiem, na Twą samoobronę
Taki byłeś samodzielny, czy płacz zmusza do obelg? (Ej)
Kiedy zasypiam, wstaje cisza
Ile w tej walce będę trwał?
Codzienność mówi "sorry, wybacz"
(Nie wróci wczoraj ani dzisiaj)
Jak czarne róże, znikniemy, nim ciemność
Przykryje duszę, to nie biały welon
Więc jaki mam być, czemu ten syf ponownie dobija, dobija, dobija się do drzwi?
Czekam na cynk, nie chcę już pomijać, pomijać, pomijać dobrych dni
Bo znikniemy, nim ciemność
Przykryje duszę, to nie biały welon
Więc jaki mam być, czemu ten syf ponownie dobija, dobija, dobija się do drzwi?
Czekam na cynk, nie chcę już pomijać, pomijać, pomijać dobrych dni
[Kiełas:]
Moje pokolenie chodzi po domu cichuteńko na palcach
Wyczuleni na każdy odgłos klucza na klatkach
Za cienkie drzwi, na które nie ma tu lekarstwa
Wychowani tak, żeby po prostu nie przeszkadzać
Przyzwyczajeni stoją z boku
Wolność na horyzoncie wywołuje w nich niepokój, lęk
Krzyczę do Ciebie, dzisiaj znowu
W ostatnim miejscu, w którym przyjmujesz gości do stołu, to siedź
Nigdy nie próbuj zabierać mi prawa
Nie waż się nikomu mówić jak ma żyć
Ja wtedy zrobię dla Ciebie ten hałas
Podniosę łapy i będę brawa bił
[Gibbs:]
Jak czarne róże, znikniemy nim ciemność
Przykryje duszę, to nie biały welon
Więc jaki mam być, czemu ten syf ponownie dobija, dobija, dobija się do drzwi?
Czekam na cynk, nie chcę już pomijać, pomijać, pomijać dobrych dni
Bo znikniemy nim ciemność
Przykryje duszę, to nie biały welon
Węc jaki mam być, czemu ten syf ponownie dobija, dobija, dobija się do drzwi?
Czekam na cynk, nie chcę już pomijać, pomijać, pomijać dobrych dni
[Kiełas:]
Nigdy nie próbuj zabierać mi prawa
Nie waż się nikomu mówić jak ma żyć
Ja wtedy zrobię dla Ciebie ten hałas
Podniosę łapy i będę brawa bił
- AZLyrics
- G
- Gibbs Lyrics
You May Also Like
FukaJ - "Owoce 3" Motherfuckin, motherfuckin
Yo, hahaha
Yo, coś ci to przypomina?
Coś ci świta?
Hahaha, yo
Bit się zwolnił, lecz my nie zwalniamy tempa
Gdy kończy się piosenka to zaczyna się następna
Kolejka się...
Kabe & Miszel - "Bajlando" Bailando, bailando
Amigos, adiós, adiós, el silencio loco Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, cały czas jest loco
Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, nie poddaj...
DJ Decks, Mata & W.O.La - "BIERNIK (kogo? co?)" Młody Matczak, Mixtape 8, DJ Decks
Nowa szkoła, stara szkoła, stara szkoła, młody WoLa
Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo
Mixtape 8 Weź, zamknij, dziwko, ryj
Szkolny pedagog, ojciec,...
PRO8L3M - "Ground Zero" Znam ją, chociaż jest obca, ej
Trochę proszka, sprawa jest prostsza, ej
Jej ślina jest od ścierwa gorzka, ej
Kiedy kładzie mi na zębach dropsa, ej
LEDy tną mi skórę jak monstra, ej
Bas mi rozrył...
OIO - "Amerykańskie Teledyski" O-I-O
Chcę się napić whisky (chcę)
Oglądać amerykańskie teledyski (chcę)
Poczuć się jak oni, a nie wszyscy
Bliżej jest mi do idoli, niż do bliskich (niż do bliskich, ja)
Chcę się napić whisky (wow)...