"Miałem Przyjaciela" tekst piosenki

"Miałem Przyjaciela"

Wiele złych decyzji, w głębi duszy jednak wiem
Źle nie życzę wrogu
Niestety najczęściej obrywałem za to że
Chciałem być w porządku
Naiwny na zawsze, dobro wygra każdą grę
Dochodzę do wniosku, obym był mądrzejszy kiedy znowu spotkam cię

Może miałem pecha, albo to był słaby dzień
Chyba koło wtorku
Poznałem człowieka który oszukiwał mnie
Choć chciałem być w porządku
Minęły 3 lata zanim dowiedziałem się
Co zrobił i komu
Obyś byku przepadł lub naprawił w końcu łeb
Miałem przyjaciela robiliśmy muzę wiesz
Wyjątkową w opór
Po czasie nam wyszło, spłaciliśmy długi swe
Będąc w niezłym szoku
A dla przyjaciela robiłem to wszystko za trzech
Bo chciałem być w porządku
Szkoda że po czasie chciałeś już wykiwać mnie

Wiele złych decyzji, w głębi duszy jednak wiem
Źle nie życzę wrogu
Niestety najczęściej obrywałem za to że
Chciałem być w porządku
Naiwny na zawsze, dobro wygra każdą grę
Dochodzę do wniosku, obym był mądrzejszy kiedy znowu spotkam cię
Wiele złych decyzji, w głębi duszy jednak wiem
Źle nie życzę wrogu
Niestety najczęściej obrywałem za to że
Chciałem być w porządku
Naiwny na zawsze, dobro wygra każdą grę
Dochodzę do wniosku, obym był mądrzejszy kiedy znowu spotkam cię