"Nie Ma Mnie" tekst piosenki
"Nie Ma Mnie"
Przepraszam, uciekłem tylko na chwilę
Nacieszę powietrzem, wrócę za tydzień
Powinienem częściej przy tym trybie
Na szczęście studio jest ze mną, ma swój bilet
Biegnę labiryntem marzeń
W lesie zagubionych wyburzyłem swoją chatę
Mam tylko ekstazę z nowych wrażeń
Dobrze że nie było dane zboczyć tam, gdzie mieszka sam diabeł
Przerwałem list o mnie, nie będziemy już razem
Za bardzo widoczne, jak rozlany atrament
Nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre
"Czarno na białym" smutne i podwójnie platynowe
Myślisz tylko o zabawie
Chciałbym zbawić świat, robić to tylko zabawnie
Zobaczymy, ile tu zabawię
Wrócę tylko wtedy, kiedy wszystkie szare myśli już zabarwię
Nie ma mnie, muszę znaleźć sobie nowy cel
Nigdy nie bać się sam chwycić ster
Nawet jeśli mocno rwie, świat ma gdzieś nasz szept i gniew
Więc chcę krzyczeć głośno, że już...
Nie ma mnie, muszę znaleźć sobie nowy cel
Nigdy nie bać się sam chwycić ster
Nawet jeśli mocno rwie, świat ma gdzieś nasz szept i gniew
Więc chcę krzyczeć głośno, że już...
Co mówią moje uszy, a co słyszą Twoje usta?
Co widziały rany, kiedy Twoje szwy rozpuszczał?
Mam tylko same zmiany, chociaż nie zmienia się utarg
Byłem jedną nogą w grobie, dzisiaj jedną w chmurach
I to nie błąd, że nie mogłem znaleźć miejsca
Potwierdzam, droga może być wiele ważniejsza
To lekcja, nie do ominięcia
Więc proszę zrozum, widocznie nie wszystko jest na teraz
Mam parę dobrych osób, Dopehouse to moja forteca
Chociaż były momenty, że najlepiej było przestać
To nie moja cecha, no i Tobie też polecam
Obyś zdobył wszystko, na co masz odwagę czekać
(A póki co...)
Nie ma mnie, muszę znaleźć sobie nowy cel
Nigdy nie bać się sam chwycić ster
Nawet jeśli mocno rwie, świat ma gdzieś nasz szept i gniew
Więc chcę krzyczeć głośno, że już...
Nie ma mnie
Nie ma mnie
- AZLyrics
- G
- Gibbs Lyrics
You May Also Like
Bedoes & Kubi Producent - "Biały I Młody" Słyszałem wiele głosów, śmiech I płacz
Poznałem wiele osób, których nie chce znać
Zgarnąłem trochu sosu I wciąż taki sam
Nie mogę zmrużyć oczu, póki nie opuszczę bloków
Póki nie będziemy mieć: Gucci...
Mata - "KISS CAM (PODRYW ROKU)" Jeśli chodzi o kobiety, nigdy nie byłem odważny
Podpierałem ściany dyskoteki, a ty jak nikt
Kochasz bawić się i tańczyć, prawa w przód, lewa w tył
Jeszcze jakieś piruety, wie to chyba każdy, a ja...
Avi & Louis Villain - "VENI" Nie jestem z tych co by dali za wygraną
Szansę łatwo przespać, dlatego wstaję rano i
Wiem, że dojdę tam gdzie chciałem pomału
Mnie nie interesuje siano, mnie interesuje laur i
Trenowałem gdy Wy...
Chivas - "Comme Des Garçons" Dzisiaj znowu mi się śniłaś (odejdź)
Mój ból jest twoja wina (wszystko gra?)
Nauczyłem się przeklinać
(U mnie jest strasznie)
(Co tam? Co tam? Co tam? Co tam? Co tam?)
Uh, wszyscy się pytają, czemu...
Kronkel Dom & Kabe - "Deja Vu" Wiem, że dla ciebie to straszne
Dla mnie to deja vu
Jeden ziomal chowa kasę, a drugi chowa buch
Radiowóz podjeżdża właśnie
Dla mnie to deja vu
Nadzieja tu szybko gaśnie
Gdy zrobisz błędny ruch...