"Na100" tekst piosenki

Gruby Mielzky & Pers Lyrics

"Na100"

Całe swoje życie kładłem to na sto
Kto tu ze mną jest? Kto jeszcze ze mną jest?
Żeby dziś zrobić na bank ostatni skok
Bo tylko tak zapamiętają imię Twe
Dzień się budzi, miasto wstaje, ludzie chcą
Żyć i kochać, i smutki odstawić w cień
Jeszcze będzie czas by wybudować schron
W końcu przed nami jeszcze cały długi dzień

Otwieram oko, gapię na sufit, trochę jak Jonasz Kofta
Szkoda, że obok Ty się nie budzisz, znowu nie mogłaś zostać
I zanim wykonam dziś ruchy, leżę na kanapce jak Hochland
Coś tam wrzucę na buki grosza wczoraj zabrał, dziś odda
Spijam czarną kawę, puszczam biały dym
Śniadań nie jem wcale, lub na rapie chlapnę mały (skrrt!)
Nie wiem nawet co mam w planie dziś, rzucam gałę, rzucam rym
Wstawiam pranie, czyszczę kiks, lecę dalej z tym
Ludzie gonią za czymś, czego nie potrafią nazwać
Ja gram w szachy, Marcel z Kapim robi chaty z auta
Jeszcze się trafi czas nam, jeszcze się zrobi soundtrack
Rewir spłonie jak paschał, czy to Chylonia czy Zaspa
Czy inna strona Trójmiasta
Piszę do zioma, bo płacz mam na telefonach
Że zaspał i spadnie głowa, a pracka jest niezrobiona
Więc mówię “Olej to, dzień jest długi jeszcze zrobisz to, na sto, na sto”

Całe swoje życie kładłem to na sto
Kto tu ze mną jest? Kto jeszcze ze mną jest?
Żeby dziś zrobić na bank ostatni skok
Bo tylko tak zapamiętają imię Twe
Dzień się budzi, miasto wstaje, ludzie chcą
Żyć i kochać, i smutki odstawić w cień
Jeszcze będzie czas by wybudować schron
W końcu przed nami jeszcze cały długi dzień

Więc biorę Cię na spacer tu przez letni dzień trójmiejski
Zerknij by zobaczyć jak to rzeźbi Mielz i Pers, i
Ludzie najlepsi w koło, kilka spraw codziennych
Nie że wielki koncert el piccolo, to ma grać na dzielni
To ma być przy Tobie jeśli cierpisz, gdy wszyscy już zawiedli
Lub gdy uśmiechnięty z bandą kręcisz pejsy
Tam na grillu pośród mięsiw to gdzie skwierczy
Dzień będzie śliczny, wierz mi
Chociaż pewnie łza jeszcze nam zwilży rzęsy
Doceniam co mam, choć tu nadal liczę na więcej
Zbieram zioma - “Choć tu nagrać płytę jak Mef i Redman”
Nieraz obaj chcemy tylko skrobać słowa na piętrze
Co jeszcze mógłbym dodać? Dodam tam wnętrze swoje
Wczoraj jak małolat, dziś dinozaur jak Denver
Wychował mnie Starogard, Persa Lipno i pewnie
Po latach z boja zejdę, pierw daj, kopnę na Wembley
Ale dzień jest jeszcze długi, dziś to zrobię, na setkę

Całe swoje życie kładłem to na sto
Kto tu ze mną jest? Kto jeszcze ze mną jest?
Żeby dziś zrobić na bank ostatni skok
Bo tylko tak zapamiętają imię Twe
Dzień się budzi, miasto wstaje, ludzie chcą
Żyć i kochać, i smutki odstawić w cień
Jeszcze będzie czas by wybudować schron
W końcu przed nami jeszcze cały długi dzień


You May Also Like
Dwa Sławy & Skrywa - "To Nie Jest Kraj Dla Kabrioletów" Od chaosu do chaosu, tak się staramy żyć Ludzie ze schorzeniami mówią nam co jest czym Plomba ozdobi oko, plomba ozdobi drzwi Każdy na własne konto, na te dwadzieścia sześć cyfr Nie wiemy co będzie...
Hodak & 2K - "Sam Ze Sobą" Zostałem sam, ale nie wiem czy jest lepiej Zanim wyjdę, znów pod sklepem zrobię setę Cały świat, zawirował po tym CD Ja cały czas, szukam siebie W dłoni telefon, dzwonię znów znajdę imprezę Może...
Fukaj & charlie moncler - "WCZORAJ" And it feels like yesterday was a year ago But I don't wanna let anybody know Cause everybody wants something from me now And I don't wanna let 'em down I don't wanna let 'em down As long as I'm...
HAŁASTRA & LOAA - "ZWYKŁY CHŁOPAK" Zwykły chłopak, nawet jak brałem pakę, ambicje ważyły tonę Cały czas na rejonie, nawet w piątek mielone Jak masarnie, świeży papier zmieniam toner Orient by nie dać nabić się w butelkę jak Capone...
Rasmentalism - "Fast Food" Nie muszę cię znać, żeby znać cię Odpowiadam tylko wiem, widziałam Nie zostawiasz nic dla mnie I kradniesz mi najlepszy moment gry Tak lubiłam w to grać Tak lubiłam w to grać Tak lubiłam w to grać...