"TOTUTOTAM" tekst piosenki

"TOTUTOTAM"

(La, la, la
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II)

Zamurowało jak na złość, to tu, to tam, tam
Zwiedzałem w różnych miejscach mrok, to tu, to tam, tam
Wśród ludzi pod przykryką, mój wrzątek incognito
A diabeł kręcił z tego vlog, to tu, to tam, to tu, to tam, tam

Jedna Polka, cztery Ukrainki
Czyli bukiet niemoralnych propozycji
Melanż się nie zmienia, trochę języki
Nie wiem co mówi, na bank się ślini
I naciąłem się na Ciebie jak Dexter
Skrzydłowy mi kibicuje na żylecie
Tu wszystko z daleka jest śmieszne
A jak z blika? Nam wróżę tragedię, mała
Mordo, ej, bądźmy poważni
Ja mam tylko [?] i drzazgi
Skruszone w kręgosłup moralny
Jak 3CMC tej karty
Ooo, multisportu
Każdy gania za kawałkiem tortu
Odbijamy, a to kort do tortu
Witam wroga u mych bram, tak tu, tu...

Zamurowało jak na złość, to tu, to tam, tam
Zwiedzałem w różnych miejscach mrok, to tu, to tam, tam
Wśród ludzi pod przykryką, mój wrzątek incognito
A diabeł kręcił z tego vlog, to tu, to tam, to tu, to tam, tam

Wędrowałem dzisiaj z miasta do miasta, to tu, to tam, tam, to tu, to tam, tam
A Ty jesteś jak ulubiona stacja, na której leci wyczekana bajka
A my to eksluzywne kanalie, kielich do homara, balanga z nami to szybki wyrok na tapczan
Zamurowała mnie elewacja, bo za długo zalewałem robaka
Oni myślą, że mają moc jak cyklon co zrywa dachy filipińczykom, a nie pozbawią głowy mnie (głowy mnie)
Nie wyduszą już kropki łez (kropli łez), nie wyduszą już kropli łez
Ja pod przykryciem się czaję jak popcorn, spokojnie czekajmy przy szklance z Pigwową
Ale znam parę spotów, gdzie możemy ruszyć nocą, więc mówimy nara domom, nara domom

Zamurowało jak na złość, to tu, to tam, tam
Zwiedzałem w różnych miejscach mrok, to tu, to tam, tam
Wśród ludzi pod przykryką, mój wrzątek incognito
A diabeł kręcił z tego vlog, to tu, to tam, to tu, to tam, tam

(Yo, wow)
¿Como estás? Muy bién; Where have you been?
Trochę mnie nie było i minęło parę chwil
Polatałem wykręcony tak jak Tripple Hill
Na drodze do celu maszerujesz albo giń
Było całkiem sporo gniewu, no i słone łzy
Wiem, to nie do końca spoko, ale taki sznyt
Jak Fantastic Mr. Fox, nie czuję się zły
Z uniesioną łapą w górę wita Cię mój wilk
Ile to już lat mnie bawi jak ploteczki w korpo
Zapach cynamonu, no i ten krakowski folklor
Siedzę w studio, nagrywam, piszę i piję Porto
Dla Was zawsze będę szczerą, uśmiechnietą mordą
Już nie bawi Boga, kiedy mówię mu o planach
Zrozumiałem, że to zmiana to jedyna stała
Nawet jeśli będziesz miała mnie za kawał drania
Jeśli będzie trzeba, zawsze będę obok, mała

Zamurowało jak na złość, to tu, to tam, tam
Zwiedzałem w różnych miejscach mrok, to tu, to tam, tam
Wśród ludzi pod przykryką, mój wrzątek incognito
A diabeł kręcił z tego vlog, to tu, to tam, to tu, to tam, tam

Ej, młody sensej, składam jak origami
Dżoja kręcę, młody rastafarianin
Słońca więcej, tempatura pali
W górę ręce, widzimy się na Bali
Ja pokojowo nastawiony, bo to room, room
To żadna mydlana opera, bańka pęka, boom
Dopiero czwarta, [?], już jesteśmy tu
Gra moja ulubiona perka, Tung Tung, Tung Sahur

Ponura egzystencja
Znowu się gdzieś przemieszcza
Koordynatów sam nie znam
Jak się okazało, nic strasznego, przestań
Dolewaj, dolewaj oliwy do ognia
Spalimy tę budę, niech zapłonie jak pochodnia
Nic nie ma znaczenia, obojętny chodzę co dnia
Dla fabuły jestem skłonny nawet spłonąć od tak

Zamurowało jak na złość, to tu, to tam, tam
Zwiedzałem w różnych miejscach mrok, to tu, to tam, tam
Wśród ludzi pod przykryką, mój wrzątek incognito
A diabeł kręcił z tego vlog, to tu, to tam, to tu, to tam, tam

La, la, la
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA II
La, la, la, HASHAHATA


You May Also Like
Dwa Sławy - "Pół Baku" Ta panna jest w ciuchach Max Mara Pamiętam jeszcze czasy gdy to była max Zara I kiedy woleliśmy żeby raczej nie kłamać Mówiliśmy, że to chemia albo magia, tatara Jaki będzie wynik i czy to już na...
Wac Toja - "Polski Sen" Zróbmy ognisko z widokiem na halę Zróbmy ognisko z widokiem na granie Na owce z dzwonkami uczepionym Na pąki śpiące, pachnące co siły Zróbmy ognisko z widokiem na halę Zróbmy ognisko z widokiem na...
chillwagon - "power rangers" Aha, czyli tak tu jest? No-no-nowa Violetta Villas, całe podwórko jest w psiskach Sto sześć kilo, gniecie kickdown Moja-moja-mo-mo-moja mama by nie chciała, żebym pił i ćpał Żebym bił i kradł, kapie...
Filipek - "Tatuaż Na Dłoni" Ziomal wydzwania, wiem, że wali mefę, znowu kluby i Wrocek (kluby i Wrocek) Jebane trzy lata mi zajęło, nim się odlepiły te noce (prrr) Jak masz dziewczynę, co robi obiad i kocha to doceń (kocha i...
Bonson - "Vibe Killer" Się spotykamy na dachu najczęściej w weekendy Najchętniej tam idę na kresce i brandy Patrzę ci w oczy jak chcę się upewnić Ty jesteś Bóg czy właściciel rzeźni Pochowałem przyjaciół i jak idzie bez...