"WISIENKI" tekst piosenki
"WISIENKI"
(performed by Deys, Sarius, Juan Lane, Feno & FRANK ID)
Mam Wisienki w oczach
Rozchodzi się o jedno
Rozchodzi się o jedno
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi się o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Do przytulenia jak miś kogoś, kto musiał iść
I nie mógł zostać dla Ciebie
A ja zostanę po świt, nie nauczył mnie nikt
By coś szczerze powiedzieć
A ja wiem co mi zapisali w oczach
Nie gniewaj się, będę wisienką na torcie
Kiedy wszystko jest zjedzone już do końca
To pamiętaj, żeby o mnie nie zapomnieć
Zerwany ze smyczy tak jak trupy i zaboli
Bo każdemu na koniec tylko jego własny dowcip
Życie RPG i spierdolony build
A mimo to dojadę ich jak nowy dovahkiin
Ja predysponowany, żeby wszystkich rozjebać
A przysypały mnie cudze marzenia jak Mac Millera
Rozpracuję wszystko od źródła do węzła
Uzależnię, by spektakularnie przestać
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Nasza miłość wsiada do windy na parter
Boisz się ciemności, przepraszam, że znowu zgasłem
Nasza miłość wsiada do windy na parter
Boisz się ciemności, przepraszam, że znowu zgasłem
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z kim chcesz tańczyć
Jestem wszystkim tym, przed czym ostrzegała mama
Jestem głuchym sygnałem w twojej słuchawce
O czwartej rano, gdy coś spać Ci nie pozwala
Wszystkie odpały po ćpaniu w odbiciu lustra
Wyglądają jak kompleksy, do których sie nie chcę przyznać
A mam tyle lat na karku i cały bagaż doświadczeń
I całe życie przypał
Przechylana szklanka, oczy jak u diabła
Ktoś podeptał sztandar, uuuuu
Poleciał też hardstyle, przerywana gadka
Zwykła sytuacja kto bardziej odczuwa ból
Który kopie bardziej niż te syntetyczne dragi brane z ziomkiem tu na pół
Wszystkie problemy zamiecione już do szuflady
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi się o jedno, ej
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
- AZLyrics
- H
- Hashashins Lyrics
album:
"HASHAHATA II" (2025)
You May Also Like
Janusz Walczuk - "Sukces Freestyle" Swizzy na beacie, ziomal
You've never seen Rocky
Sukces to mój nowy nawyk, takie wybrałem życie
Bo w cenie sławy chcę w centrum Warszawy kupić klitę
Potem zwiedzać świat, spędzę miesiąc w Ameryce...
TUZZA - "Młody Dorian" Widzę miasta obraz, zna mnie dobrze tu garstka
Czasem jak u Pollocka, ten obraz to jest abstrakcja
Ja naoczny świadek zdarzeń, a jak sędzia w wazie
Bo powtórki nie zobaczy niczym sędzia w VAR-ze
Wir...
chillwagon - "power rangers" Aha, czyli tak tu jest?
No-no-nowa Violetta Villas, całe podwórko jest w psiskach
Sto sześć kilo, gniecie kickdown
Moja-moja-mo-mo-moja mama by nie chciała, żebym pił i ćpał
Żebym bił i kradł, kapie...
Przyłu - "Huty, Zaplecza, Amfibie" Nie znałem prawdziwej biedy
Za to koleżków, co mieli git, nie?
I lepsze napędy, starzy płacili za błędy
Wpadałem do nich na fifke
Musiałem zazdrościć im, oczywiście
Na piździe ujebany szlachcic...
Bonson - "Sztuka Latania" Nie będę przepraszać
Za to, że tak bardzo chcę latać
Za błędy tak bardzo przepłacam
I duszę tak bardzo się w pasach
Że odpinam śmiejąc tak bardzo się z zasad
Za to, że tak bardzo chcę latać
Z błędy...