"WISIENKI" tekst piosenki

"WISIENKI"
(performed by Deys, Sarius, Juan Lane, Feno & FRANK ID)

Mam Wisienki w oczach
Rozchodzi się o jedno
Rozchodzi się o jedno

Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi się o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból

Do przytulenia jak miś kogoś, kto musiał iść
I nie mógł zostać dla Ciebie
A ja zostanę po świt, nie nauczył mnie nikt
By coś szczerze powiedzieć
A ja wiem co mi zapisali w oczach
Nie gniewaj się, będę wisienką na torcie
Kiedy wszystko jest zjedzone już do końca
To pamiętaj, żeby o mnie nie zapomnieć

Zerwany ze smyczy tak jak trupy i zaboli
Bo każdemu na koniec tylko jego własny dowcip
Życie RPG i spierdolony build
A mimo to dojadę ich jak nowy dovahkiin
Ja predysponowany, żeby wszystkich rozjebać
A przysypały mnie cudze marzenia jak Mac Millera
Rozpracuję wszystko od źródła do węzła
Uzależnię, by spektakularnie przestać

Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból

Nasza miłość wsiada do windy na parter
Boisz się ciemności, przepraszam, że znowu zgasłem
Nasza miłość wsiada do windy na parter
Boisz się ciemności, przepraszam, że znowu zgasłem

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z kim chcesz tańczyć
Jestem wszystkim tym, przed czym ostrzegała mama
Jestem głuchym sygnałem w twojej słuchawce
O czwartej rano, gdy coś spać Ci nie pozwala
Wszystkie odpały po ćpaniu w odbiciu lustra
Wyglądają jak kompleksy, do których sie nie chcę przyznać
A mam tyle lat na karku i cały bagaż doświadczeń
I całe życie przypał

Przechylana szklanka, oczy jak u diabła
Ktoś podeptał sztandar, uuuuu
Poleciał też hardstyle, przerywana gadka
Zwykła sytuacja kto bardziej odczuwa ból
Który kopie bardziej niż te syntetyczne dragi brane z ziomkiem tu na pół
Wszystkie problemy zamiecione już do szuflady

Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból
Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi sie o jedno, rozchodzimy się w emocjach
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból

Mam wisienki w oczach od hazardu i zioła
Rozchodzi się o jedno, ej
Rozchodzi się o jedno tu
Kto czuje większy ból


You May Also Like
Janusz Walczuk - "Sukces Freestyle" Swizzy na beacie, ziomal You've never seen Rocky Sukces to mój nowy nawyk, takie wybrałem życie Bo w cenie sławy chcę w centrum Warszawy kupić klitę Potem zwiedzać świat, spędzę miesiąc w Ameryce...
TUZZA - "Młody Dorian" Widzę miasta obraz, zna mnie dobrze tu garstka Czasem jak u Pollocka, ten obraz to jest abstrakcja Ja naoczny świadek zdarzeń, a jak sędzia w wazie Bo powtórki nie zobaczy niczym sędzia w VAR-ze Wir...
chillwagon - "power rangers" Aha, czyli tak tu jest? No-no-nowa Violetta Villas, całe podwórko jest w psiskach Sto sześć kilo, gniecie kickdown Moja-moja-mo-mo-moja mama by nie chciała, żebym pił i ćpał Żebym bił i kradł, kapie...
Przyłu - "Huty, Zaplecza, Amfibie" Nie znałem prawdziwej biedy Za to koleżków, co mieli git, nie? I lepsze napędy, starzy płacili za błędy Wpadałem do nich na fifke Musiałem zazdrościć im, oczywiście Na piździe ujebany szlachcic...
Bonson - "Sztuka Latania" Nie będę przepraszać Za to, że tak bardzo chcę latać Za błędy tak bardzo przepłacam I duszę tak bardzo się w pasach Że odpinam śmiejąc tak bardzo się z zasad Za to, że tak bardzo chcę latać Z błędy...