"Znudziło Mi Się" tekst piosenki

"Znudziło Mi Się"

Znudziły mnie już te miejsca w Warszawie
Do których chodziłem, jak tu przyjechałem
Flexowanie się przed newonce'm i Planem B, którego nie miałem
Znudziło mi się moje małe mieszkanie
W samym centrum miasta, nieumeblowane
Na paletach spanie, spanie i spanie
W sumie to nigdy się tu nie wyspałem
Nudzi mnie, jak ludzie proszą o zdjęcia
Zdarzyło się to kilka razy w tym mieście
Znudziło już mi się to ciągłe złudzenie
Nudzić się nie chcę, z nudów mam depresję
Mówią, ze ludzie tworzą miejsca
Wszystkie są nudne jak moja depresja
Wszystko jest nudne, to pewne jak to, że umrę

Ale w sumie to ciebie tu mam
Więc czemu narzekam jak jakiś dziad stary
Przy tobie nie czuję się sam, tylko jak jakiś szkrab mały
Ale w sumie to ciebie tu mam, bez ciebie dopalam się jak styrta
Jestem zazdrosny, ale nie jak Chris Brown
Niech ludzie grają to przy ogniskach

Znudziło mi się dzwonienie do bliskich
Ile można o tym samym pierdolić
Znudziło mi się słuchanie piosenek
O miłości o tym, że coś kogoś dziwi
Znudziło codzienne chodzenie do Żabki
To, że mam wolne, a nie mam wakacji
Żyję rozrywką, a w życiu mam mało rozrywki, zero atrakcji
Znudziło mi się dzwonienie do bliskich
Tylko od ciebie odbieram, gdy dzwonisz
Znudziło mi się pisanie piosenek
O miłości i o tym co mnie boli
Znudziły mnie Schodki i Szklanki
Znudził mnie Bowie i Yung Lean
Znudziła mnie mafia i flanki, Adidasy i Nike

Ale w sumie to ciebie tu mam
Więc czemu narzekam jak jakiś dziad stary
Przy tobie nie czuję się sam, tylko jak jakiś szkrab mały
Ale w sumie to ciebie tu mam, bez ciebie dopalam się jak styrta
Jestem zazdrosny, ale nie jak Chris Brown
Niech ludzie grają to przy ogniskach
Ale w sumie to ciebie tu mam
Więc czemu narzekam jak jakiś dziad stary
Przy tobie nie czuję się sam, tylko jak jakiś szkrab mały
Ale w sumie to ciebie tu mam, bez ciebie dopalam się jak styrta
Jestem zazdrosny, ale nie jak Chris Brown
Niech ludzie grają to przy ogniskach


Writer(s): Maciej Mateusz Kacperczyk, Pawel Marcin Kacperczyk, Mikolaj Gwozda
You May Also Like
Mata - "2001" Już pomału tęsknię za La Ligą i Sylwestrem, gdzieś Gdzie będzie nas więcej na mieście, zjeść Ale póki co jest nieźle Mam zmutowane lekcje No i gramy sobie w COD'a Jest plus, minus środa (ale raczej...
Zeamsone - "nie jestem romantyczny" Naturalne kwiaty więdną, więc kupuję tylko fejki Weź zawołaj tych na grupkach, niechaj robią legit check Chłopak bywa romantyczny, ale fake it till you make it Jak zdobędzie damę swego serca,...
Beteo - "Kocha, Nie Kocham" Ona mówi że mnie kocha, ale ja jej nie nie Wychowałem się na blokach i się boi tam wejść Pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd Pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd Okej zapytaj lepiej czy masz być sama...
Avi & Louis Villain - "Dresscode" (Tutaj każdy ma na sobie jakieś blizny Tutaj każdy ma na sobie jakieś blizny Tutaj każdy ma na sobie jakieś blizny) Tutaj każdy ma na sobie jakieś blizny Robi co dzień tak żeby nie było krzywdy...
Oki & Semor - "Nie Martw Sie Mamo" Siebie tak ciężko odnaleźć, niż szukać łatwiej zaszaleć Za to te chwile to diament Siebie tak ciężko odnaleźć, w tych czasach co Niż szukać łatwiej zaszaleć, przysłaniać zło Znów przelewamy tę...