"fajnie mi z niczym" tekst piosenki
Kuban & FAVST Lyrics
"fajnie mi z niczym"
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Wow, i co to tutaj kaman?
Jestem mikrofonu szaman
Życie u nas to komediodramat
Dobra i zła karma, to nie jest fama
Nadal jest błazenada w harmonogramach
Oldschool jak kasety, chodź tu i weź blety
Pozwól mi się cieszyć, podwójny apetyt
Joł, pijany odkupuje grzechy
W worku chowam leki, w członku jest baskecik
Man, i nie ma co się wozić
Żyjemy nadal powoli, chociaż w rapie mam najwięcej koni
Wiemy ze góra hajsu to nie jest Olimp
Pomyśl, żyłem bez dachu, nic mi nie zrobisz
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Ten wie, tamten wie, tylko ja nie wiem
Co się porobiło brachu teraz na scenie
Konkurenci oceniają siebie za przelew
Tylu raperów a co drugi nie jest raperem
Jestem chudy ale grubo jadę jak Biggy
Od numerów waszych wolę swoje adliby
I mnie ludzie oceniają a nie pan w jury
Bo się rapu nauczyłem jeszcze na TV
Czysta wódka, cały stół w ogórkach, browar
Rzeczywistość, a nie jakieś puste słowa
Jak nie wyjdzie, może znowu pójdę w towar
Moje featy, jak ostatni szlug bez pojar
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Fajnie mi z niczym
Szerokim echem marzę o totalnej ciszy
Niech pochłoną mnie fale
Niech pochłoną mnie fale
Niech pochłoną mnie fale
Niech pochłoną mnie fale
- AZLyrics
- K
- Kuban Lyrics
You May Also Like
Opał - "Zbyt Rzadko Się Modlę" Schowaliśmy już parę blizn...
Jeszcze nikt w tym mieście jak my...
Schowaliśmy już parę blizn w oversize'owy kaptur
Jeszcze nikt w tym mieście jak my tak dobrze nie nosił się w braku
Wyłączam...
Przyłu - "Usta" Kruszę do herbaty lód
Muszę, bo zanim ostygnie wykonuję ruch
Moją muzę wzięło za lep całe stado much
Złapałem się za łeb gdy poznałem ciebie i twój mózg
Liczę zawsze na ciebie jak Rumikub
Na tym...
Szpaku - "Anioł Stróż" Za mną same kłopoty, zoba, co zrobiliśmy
Byłem pato, dzisiaj biznesman
A ten fame zaraz minie, jak te pizdy gdzieś
Lepiej nie mogłem wymarzyć sobie tak jak dziś tu jest
Łyso ogolona głowa i nie, że...
Słoń - "O Kurczę" Tej tej, zaczynamy od refrenu!
RAZ, DWA, TRZY, CZTERY!
Kiedy wchodzę na scenę ciągle słyszę "O kurwa"
Pod każdym moim kawałkiem wciąż piszesz "O kurwa"
Cały klub znów zaczyna krzyczeć " O kurwa"...
ReTo - "Blask" Nie ma, że nie dziś
Musi być na już, nie mam więcej żyć
Nie chcę tracić ani chwili
Dawaj plik, wydamy go tu
Będzie pewność, że pieniądze nas nie podzieliły
To co złe, zamienimy w śmiech
Udowadniam...