"nie tym razem" tekst piosenki
Kuban & FAVST Lyrics
"nie tym razem"
Osiedlowy palant, miał się nie udać no i voilà
Dobry chujek warzy piwo do rozlania
Choć na bani jest bałagan, teraz jest menago do sprzątania
Za dwadzieścia procent kupi Cullinana
Chyba teraz nie narzeka, już nie najebani gramy seta
Dzięki mu że nie chodzimy po aptekach
Młodzi tak się leczą, wiem bo spotykam ich co nieco
No i u nich, jak i u mnie w bani sieka
Samemu jestem fanem, byłem no i będę stary dalej
Sam swoi, nikt nie chodzi do "Mam Talent"
Pierdolimy udawanie, podróby wyczuwamy na radarze
Jak piosenki ich pisane na kolanie
Mało co mnie boli, no chyba że kolano od parteru
I najlepsze nawet nie ma w tym ironii, a za szybą leci Włodi
Przypominam sobie stary czasy jak tematem ponoć dilowałem w Łodzi
Leczę banie
Zapraszają na bankiety stale
Ale my wolimy dresy szare
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Leczę banie
Zapraszają na bankiety stale
Ale my wolimy dresy szare
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Przychodzi moja kolej, młody już nie biega po napoje
U znajomych miałem wyro na podłodze
To te ujarane gnoje, w sobotę już nie myślę żeby dojeść
Głowa w górze, noszę ciuchy z moim logiem
Ujebane Naje, we mnie się odzywa stary Kanye
W całym kraju już kojarzą moją damę
Wzięło mnie na miłość, no bo w moim życiu jej nie było
No a teraz tygodniami leże na niej
Guma już się pali, a stara beema odjebana że w Japonii nie widzieli takich sani
Jaki kraj takie Grammy, dostanę Fryderyka z kolegami
Odbierzemy go totalnie najebani
Leczę banie
Zapraszają na bankiety stale
Ale my wolimy dresy szare
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Leczę banie
Zapraszają na bankiety stale
Ale my wolimy dresy szare
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Leczę banie
Zapraszają na bankiety stale
Ale my wolimy dresy szare
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Odpisuję znowu "nie tym razem"
Odpisuję znowu "nie tym razem"
- AZLyrics
- K
- Kuban Lyrics
You May Also Like
Kali - "MIĘDZY NAMI" Nie zmienię skóry jak Quebo
Choćby na głowę waliło się niebo
Sam nie wiem skąd mam moc
By stawić czoła jebanym problemom
Miałem życiowe credo
Wielkie słowa pisane kredą
Coś nie tak z moją algebrą
Bo...
Przyłu - "Usta" Kruszę do herbaty lód
Muszę, bo zanim ostygnie wykonuję ruch
Moją muzę wzięło za lep całe stado much
Złapałem się za łeb gdy poznałem ciebie i twój mózg
Liczę zawsze na ciebie jak Rumikub
Na tym...
Otsochodzi - "Dla Mnie" Okay, mamacita, weź rusz tym dla mnie
Góra, dół, góra, dół, rusz tym dla mnie
Twój róż na polikach i zero barier
Słońce i lato, jest tak genialnie
Okay, mamacita, weź rusz tym dla mnie
Góra, dół,...
TACONAFIDE - "Metallica 808" Chcieli grać ale nie ta liga
Oni to Nickelback; Fifi, Kuba to Metallica
Wróć, Kuba, Fifi to Republika
Czarno na białym, to już movement a nie muzyka
Chcieli grać ale nie ta liga
Oni to Nickelback;...
Dwa Sławy & Skrywa - "Mayday" I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday
I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba...