"różnie to było" tekst piosenki

Kuban, FAVST & Pezet Lyrics

"różnie to było"

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść

To był długi bad trip, choć nie miałem na podróże
Kubano młody hipis, zarabiałem na naturze
Bywałem na topie już dekadę temu, czujesz?
I wróciłem jak moda na te Naje do miniówek
Joł, była Rap Pakamera, to się pchałem jak kujon
Kupił majka kolega, to mieszkałem tam długo
I to bangla do teraz, bo nie chodzi o rulon
Podaj blanta i jebać, stary, co o nas mówią

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść

Lat szesnaście, piękna, młoda buzia to już nie z tej bajki
Raczej samochody, restauracje, banki
Goni PESEL, ja wciąż młody Pezet
Noszę chłód i pełna kieszeń, ciągle Najki nie neseser
Różnie było, ale przecież to nie ranking
Idę w dresie, dresie, w betonowym lesie jak The Dumplings
Pierwsze kroki, piszę wiersze, aż się topi, kupię potem za to pierwsze skoki

W czarnej Hondzie, tam mój ziomal a ja z nim
Długo nas nie było w domach, Polska jeszcze nie jest w Schengen
To co ma to nie gibona no i dym
Raczej białe, a tam pały zaraz wrzucą go na bęben
Choć my nie kartel, fortel, żeby robić forsę, żeby zgubić patrol
Były lepsze, gorsze, chwile, będzie dobrze
Dzięki, ojcze - ależ Porsche bardzo

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść

Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść


You May Also Like
TACONAFIDE - "Mleko & Miód" Kłopoty nie istnieją jak Bóg Albo jestem za daleko, pijąc mleko i miód Piję mleko i miód Ona zawsze, gdy mnie widzi, nic nie wdziewa pod spód, o nie Piję mleko i miód Nad jeziorem albo rzeką, no bo...
ReTo - "AEZAKMI" Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej... Ktoś tutaj spał, ja tu nie zasnę, bo coś męczy w snach Chociaż ten hotel ma pięć gwiazdek, jak ja w GTA Ktoś mi opowiedział bajkę, którą dobrze znam Przejebałem pewnie...
Wac Toja - "BOGOTA" Rich life! Hej, chłopaki i dziewczyny, to jest hit Jestem na "tak", wszystko dla ciebie kocie (dla ciebie kocie) Tylko mi daj, jedną noc w Bogocie (jedną noc w Bogocie) Chcę dotknąć gwiazd, świecą...
Dwa Sławy & Skrywa - "To Nie Jest Kraj Dla Kabrioletów" Od chaosu do chaosu, tak się staramy żyć Ludzie ze schorzeniami mówią nam co jest czym Plomba ozdobi oko, plomba ozdobi drzwi Każdy na własne konto, na te dwadzieścia sześć cyfr Nie wiemy co będzie...
Otsochodzi - "0:00" Wybiła 00:00 Whisky z 2000 Na koncie 1000000 Znowu przełom Zaczynamy dopiero Zaczynamy dopiero Siedziałem po godzinach w studio i to mi dało dużo melo Jebany jackpot Po koncercie w WWA musiałem kupić...