"różnie to było" tekst piosenki
Kuban, FAVST & Pezet Lyrics
"różnie to było"
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
To był długi bad trip, choć nie miałem na podróże
Kubano młody hipis, zarabiałem na naturze
Bywałem na topie już dekadę temu, czujesz?
I wróciłem jak moda na te Naje do miniówek
Joł, była Rap Pakamera, to się pchałem jak kujon
Kupił majka kolega, to mieszkałem tam długo
I to bangla do teraz, bo nie chodzi o rulon
Podaj blanta i jebać, stary, co o nas mówią
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Lat szesnaście, piękna, młoda buzia to już nie z tej bajki
Raczej samochody, restauracje, banki
Goni PESEL, ja wciąż młody Pezet
Noszę chłód i pełna kieszeń, ciągle Najki nie neseser
Różnie było, ale przecież to nie ranking
Idę w dresie, dresie, w betonowym lesie jak The Dumplings
Pierwsze kroki, piszę wiersze, aż się topi, kupię potem za to pierwsze skoki
W czarnej Hondzie, tam mój ziomal a ja z nim
Długo nas nie było w domach, Polska jeszcze nie jest w Schengen
To co ma to nie gibona no i dym
Raczej białe, a tam pały zaraz wrzucą go na bęben
Choć my nie kartel, fortel, żeby robić forsę, żeby zgubić patrol
Były lepsze, gorsze, chwile, będzie dobrze
Dzięki, ojcze - ależ Porsche bardzo
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
Różnie to było, a się mamy okej
Jakby nas się pytali, to nie było tam łez
Pal, kręć - pomaga, wiem
To co gorsze za nami, no i mamy co jeść
- AZLyrics
- K
- Kuban Lyrics
You May Also Like
TACONAFIDE - "Mleko & Miód" Kłopoty nie istnieją jak Bóg
Albo jestem za daleko, pijąc mleko i miód
Piję mleko i miód
Ona zawsze, gdy mnie widzi, nic nie wdziewa pod spód, o nie
Piję mleko i miód
Nad jeziorem albo rzeką, no bo...
ReTo - "AEZAKMI" Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej...
Ktoś tutaj spał, ja tu nie zasnę, bo coś męczy w snach
Chociaż ten hotel ma pięć gwiazdek, jak ja w GTA
Ktoś mi opowiedział bajkę, którą dobrze znam
Przejebałem pewnie...
Wac Toja - "BOGOTA" Rich life!
Hej, chłopaki i dziewczyny, to jest hit
Jestem na "tak", wszystko dla ciebie kocie (dla ciebie kocie)
Tylko mi daj, jedną noc w Bogocie (jedną noc w Bogocie)
Chcę dotknąć gwiazd, świecą...
Otsochodzi - "0:00" Wybiła 00:00
Whisky z 2000
Na koncie 1000000
Znowu przełom
Zaczynamy dopiero
Zaczynamy dopiero
Siedziałem po godzinach w studio i to mi dało dużo melo
Jebany jackpot
Po koncercie w WWA musiałem kupić...