"Wyjedźmy Do Oslo" tekst piosenki

"Wyjedźmy Do Oslo"

Obcy jestem...
Chłopcem w mieście...
Długo przed snem...

Dziś na ulicy obcy jestem jak ci wszyscy chłopcy w mieście
Myślę o tym długo przed snem czy to jakoś się opłaci nam
Ona na stylówie western, jeździmy po centrum z dzieckiem
Teslą trójką w full napędzie, ej
Tutaj każdy sra na twojego Vogue'a
I te magazyny Glamour, perfekcyjna lala nie istnie-
Uuu, ale przepiękny zachód
Za to właśnie kocham siano, o szóstej rano na dachu, ej

Duży dom z dala od moich rodzinnych stron
To mój schron, w którym chciałbym się zbunkrować z nią
Cały dzień spędziłem na telefonie przez mój money-talk
Wyjedźmy dziś stąd i nie wracajmy rok
Wyjedźmy do Oslo, wyjedźmy do Oslo
Wyjedźmy do Oslo, wyjedźmy do Oslo

Filiżanki zimnej kawy, koleżanki w ciepłych miastach
Nie chcę wracać do Warszawy, chciałyby tu pewnie zostać
Palić z nami na półpiętrach, dzieli nas już atmosfera
Taka niewidoczna linia, po której wszystko się zmienia jak granica
Jak granica mojej prywatności, do której nie macie wstępu a mam ciągle gości
Ciągle jakieś ważne sprawy, głupie wiadomości
Spakuj szybko nam walizki, mam już dość być dobry, ej

Duży dom z dala od moich rodzinnych stron
To mój schron, w którym chciałbym się zbunkrować z nią
Cały dzień spędziłem na telefonie przez mój money-talk
Wyjedźmy dziś stąd i nie wracajmy rok
Wyjedźmy do Oslo, wyjedźmy do Oslo
Wyjedźmy do Oslo, wyjedźmy do Oslo

Zimnej kawy...
W ciepłych miastach...
Do Warszawy...
Pewnie zostać...
Zimnej kawy...
W ciepłych miastach...
Do Warszawy...
Pewnie zostać...


You May Also Like
FukaJ & Kubi Producent - "Światła Miasta" Światła Miasta, tracisz czas na sen Noc to nowy dzień i dym to nowy tlen Światła Miasta, szybkie auta NASCAR, zielone, jazda Światła Miasta, tracisz czas na sen Noc to nowy dzień i dym to nowy tlen...
TUZZA - "BLIŹNIAKI SPOD ZNAKU WAGI" Obaj spod znaku wagi, czasem myślę, że bliźniaki Kiedy ja szaleję trzymasz mnie za fraki My ojcowie sukcesu chociaż inne matki My jak PNL - Deux Frères, dwóch braci Kiedyś ty broniłeś moich...
Magiera, Szczyl, & Sarius - "Naszyjnik" Jeśli nie wrócę już nigdy Bądź spokojna, będę słał Ci puste listy Policzyłem gwiazdy, nie jesteś żadną z nich Ty Spadając z nieba, mi pozostawiałaś blizny Jeśli nie wrócę już nigdy Bądź spokojna,...
Trill Pem & Kubi Producent - "Kiedy Złamiesz Serce Mi" Kiedy złamiesz serce mi Ey, ya, ya, ya Ey, ey Kubi-bi-bi Kiedy złamiesz serce mi, nie popłynę, ja utonę W double cup'ie troski moje, przeliczam mamonę Kiedy złamiesz serce moje, się wkręciłem w to...
schafter - "pub" Zaproszę ją do pubu na Marlboro Moje usta na firmy konto Tanie wino i szare okno Sztruksowy płaszcz i neony, jak w Tokio Zaproszę ją do pubu na Marlboro Moje usta na firmy konto Tanie wino i szare...