"wszystkie noce są samotne" tekst piosenki
"wszystkie noce są samotne"
Robię same duże rzeczy, radio, TV i gazety
Mam przyjaciół z czasów biedy, trochę forsy i kobiety
Naprawdę duże plecy, a w nich noże i sztylety
I jestem martwy dla świata, który kiedyś tak mnie cieszył
Bo nie cieszy mnie nic, nic nie cieszy mnie jak
Jak cieszyłaś mnie Ty, to już nie ten sam ja
Znowu uczę się żyć, znowu uczę się śmiać
Ale jedno i drugie brzmi jak nieudany żart
Wybrałem porę dnia w jaką chciałbym odejść na dobre
Najpiękniejszą jaką znam
Nie ma drugiej jak ta
Już prawie zaszło słońce
Wszystkie noce są samotne
I choć lubię być sam
Najgorzej jest na koniec dnia
Bo noce są najgorsze
Mam śmiać się, czy bać?
Zaczynam się, czy już się kończę
To tak nieznośne, wszystkie noce są samotne
Zostawiam za sobą ostatni cień
I chciałbym, żeby został z Tobą na zawsze
Niebo płacze krwią, a ja czuję, że
Jeśli tak wygląda koniec, mogę odejść, ale
Chcę być na wieczne czasy, chcę by mnie zapamiętano
Liczyć na swoich braci i dać im w zamian to samo
Nauczyć się coś tracić, wybaczyć, kochać i wierzyć
Żyć do końca z pasją i żyć, nie tylko przeżyć
W mojej głowie ciągle tylko pada
Słyszę burzę i jest nie do wytrzymania
Popatrz na mnie i przestań się zastanawiać
Czemu jestem chłodny, nawet w środku lata
Wybrałem porę dnia w jaką chciałbym odejść na dobre
Najpiękniejszą jaką znam
Nie ma drugiej jak ta
Już prawie zaszło słońce
Wszystkie noce są samotne
I choć lubię być sam
Najgorzej jest na koniec dnia
Bo noce są najgorsze
Mam śmiać się, czy bać?
Zaczynam się, czy już się kończę
To tak nieznośne, wszystkie noce są samotne
- AZLyrics
- K
- kuqe 2115 Lyrics
album:
"nareszcie w domu" (2025)
You May Also Like
Kukon - "W Aucie Noc I 90bpm" Jakoś nie mogę spać, chodźmy pojeździć po mieście
Jak za dawnych lat, gdy to robiliśmy codziennie
Palę i puszczam rap, trochę inny niż na esce
W Żabce fanka, sklepikarka pyta czemu nie śpię
Bo nie...
bambi - "MILLIE WALKY" Debiut, płytka, pushin P, opijamy z Leo mix
Dałam serce, dałam łzy, wszystko macie na CD
Blokowana, stopowana, teraz płynę jak Niagara
Czuję, czuję się jak Trapstar, polska Bhad Bhabie
Zarapuję jak...
Żabson - "Trapczan" O czym ty mi kurwa gadasz? (jarasz trawę w NOBOCOTO)
Co ty Yahoo odpierdalasz? (jarasz trawę, chociaż to jest zakazane)
Garaż (chociaż to jest)
Rzucam tą sukę na tapczan
Robię jej na dupie...
Otsochodzi - "WWA Melanż" Piję piątą Coronę, ona stoi przy stole
I się pyta mnie: "Czyj to jest balet?"
Ale nie pogadamy kotek, obok jest mój kotek
No i w domu będę miał przejebane
Nie odbieraj mnie źle, ja nie jestem chamem...
Wac Toja - "BOGOTA" Rich life!
Hej, chłopaki i dziewczyny, to jest hit
Jestem na "tak", wszystko dla ciebie kocie (dla ciebie kocie)
Tylko mi daj, jedną noc w Bogocie (jedną noc w Bogocie)
Chcę dotknąć gwiazd, świecą...