"baletnica" tekst piosenki
kuqe 2115, Kuban & emi Lyrics
"baletnica"
Dla ludzi z boku jestem głupkiem z bloku
Nie umiem rozmawiać, umiem spalać i obrócić w popiół
Jesteś taka sama, widzę w Twoim oku to, co w moim
Nie umiem kochać, chodźmy coś razem odpierdolić
Nie umiem płakać, a coraz rzadziej się umiem śmiać
Umiem udawać, a najlepiej to, że wszystko gra
Ty masz podobnie, co noc w oczach masz pochodnie
Ale o tym nigdy się nie dowie świat
Skrywasz pod pięknem jak baletnica, sekrety i tajemnice
I za uśmiechem tak delikatnym, pod skórą tak aksamitną
Kryje się ból, który tylko Ty znasz
U, oo, u, oo
Nosisz w sobie ogień, nie masz oczekiwań
I chciałabyś pokazać światu coś, czego nie widział
U, oo, u, oo
Nieważne, że znowu Ci się obrywa
Ukrywasz to co boli i rani jak baletnica
U, oo, u, oo
Zastanawiasz się, ile jeszcze wytrzymasz
Wiem, że czasem się boisz, to serio nie Twoja wina
U, oo, u, oo
Nieważne, że znowu Ci się obrywa
Ukrywasz to co boli i rani jak baletnica
Fajnie, że dzwonisz, jest piąta, ale to miły gest
Mówisz - "Warszawa tej nocy to jakiś dziki rejs"
Jedziesz Uberem, ja czekam w domu jak zbity pies
Chcę Cię znowu opartą teraz o szybę mieć
Już mnie nie bawi na bani border
Chodzę bez celu blady po ośce
I nie wiem, czemu wracamy sami do wspomnień
Bo nie były spoko i pora spalić je jointem
Dużo żalu z Twych oczu znowu się wylewa
Skończyłaś z baletem, bo przetańczyłaś już tyle lat
Naiwne pytanie - czemu znów piję sam?
Znałabyś odpowiedź jak posłuchałabyś ciszy raz
U, oo, u, oo
Nosisz w sobie ogień, nie masz oczekiwań
I chciałabyś pokazać światu coś, czego nie widział
U, oo, u, oo
Nieważne, że znowu Ci się obrywa
Ukrywasz to co boli i rani jak baletnica
U, oo, u, oo
Zastanawiasz się, ile jeszcze wytrzymasz
Wiem, że czasem się boisz, to serio nie Twoja wina
U, oo, u, oo
Nieważne, że znowu Ci się obrywa
Ukrywasz to co boli i rani jak baletnica
Też tak czasem mam
To nie wstyd się bać, ja też się boję
Widzę w Tobie ten sam żar
To ten sam żar, który widziałem w sobie
I od dawna nie płonie
Ciężej złapać mi oddech
Chcę, żebyś była mała, potrafiła mi uwierzyć
Czuła się zrozumiana i nie bała się oceny
Przestań tyle gadać, zróbmy to jak się należy
Też mam dosyć tego świata, chodź, znajdziemy sobie lepszy
- AZLyrics
- K
- kuqe 2115 Lyrics
album:
"nareszcie w domu" (2025)
You May Also Like
Żabson - "ULALA" Wierzę w ciebie, Yah00
Deemz ma ten sos
Tańczy cały klub, tańczy cała sala
Tańczy moje crew i cała Warszawa
Mordo nie znam nut, więc nie będę kłamał
Ona zapomniała słów, bo się najebała
Teraz śpiewa...
Miszel - "Zrobiłem To Po Swojemu" (Powiedziałem, że to, kurwa, zrobię i to, kurwa, zrobiłem, czaisz?)
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do...
WHITE WIDOW - "TYLE SŁOŃCA" Tyle słońca w całym mieście
Nie widziałeś tego jeszcze
Popatrz, o, popatrz!
Szerokimi ulicami
Niosą szczęście zakochani
Popatrz, o, popatrz!
Miałem być zakochany w sobie no i tak się stało
Nie...
KęKę & Grizzlee - "Ty Do Mnie Przyszłaś" Byłem tu sam, ty do mnie przyszłaś
Wzięłaś za rękę, sam już nie jestem
Byłem tu sam, ty do mnie przyszłaś
Dałaś mi serce, dlatego sam już nie będę Pamiętam czasy, gdy kradli tu ciuchy
Za zła...
Zeamsone - "Więzień Wizerunku" Nie piję samogonu w hotelowym lobby w piątek
Wsiadam do samochodu, jadę do domu jak kończę koncert
Parę zdjęć z fanami, nie chcę zdjąć stanik jej
Wolę by zdjęła okulary, nie widziała twarzy mej...