"Hey Mercedes" tekst piosenki
"Hey Mercedes"
(feat. Kizo)
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
[Louis Villain:]
Oni nie mają podjazdu więc nie mówcie o podjeździe
Dwa czarne Mercedesy kiedy wjeżdżam na posesję
Wielkie jaja, a nie przerośnięte ego
Ciężko zrobić pierwszy milion, więc zacząłem od drugiego
Były czasy kiedy ciągle na minusie
Począwszy od kolegów, skończywszy na Vivusie
Dzisiaj na minus jeden to zjeżdżam se po wózek
I kurwa mogę wszystko, a zarazem nic nie muszę
S-Class, ona nie jest śpiąca, ale chce się tylko przespać
Nie raz się przejechałem, no to przejdziemy do sedna
O czym mam nawijać, ja innego życia nie znam
(O czym mam nawijać, ja innego życia)
Nigdy dosyć, setki nieprzespanych nocy
Tak bardzo niezdarny, że zbiłem se kokosy
Ja jestem asem w talii, ona ma talię osy
Hej Mercedes (Tak, proszę?)
Jak tu nie gwiazdorzyć (Przepraszam, ale nie mogę ci w tym teraz pomóc)
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
[Kizo:]
Jeżdżę wielką S-ką, z wredną miną
Ale za to zawsze z piękną dziewczyną
I to nie żaden escort, tamten czas przeminął
A ja wyglądam dziś lepiej, bo jestem jak wino (Kizo)
Mój pierwszy merc, pamiętał pierwszy sklep Dino
Rezerwa była dłuższą chwilą, ale było stilo
Z niedziałającą klimą w bluzie "Razem ponad kilo"
I jakby to nie było, wszystko się kurwa przeżyło
Koszulki XL ale dzisiaj wolę bez
Jak przepocę t-shirt, GPS na KaDeWe
Jaguar od taty, a ty świrujesz jak jakiś lew
Chcesz, przyjdź, to kopsnę ci jakiś cash
Hej Mercedes (Tak, proszę?)
Jak mam nie gwiazdorzyć (Nie mogę ci w tym teraz pomóc)
Ja chcę tylko trochę pożyć, kariera nie trzyma mnie na obroży
Jacy prezesi, takie wozy (MTS)
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
T-shirty XL-ki, ale wchodzę w S
Omijamy zakręty, robimy cash
Wiemy gdzie i którędy, obrany cel
Wokół latają sępy, polotu bez
- AZLyrics
- L
- Louis Villain Lyrics
album:
"In Blanco" (2024)
You May Also Like
Guzior - "BLUEBERRY" Wow, ale bubel
Jak Pezet wyszedłem po chleb, no a skończyłem w klubie
Wow, ale bubel
O, wstawiaj post na grupie, se lecę na kluby i wszystko mam w dupie
A jutro nagłówek, że porwałem Uber, ale mam...
Chivas - "Kupić Jej Gaz Czy Torebkę?" Jej łezka upada na kafelki, a od jutra będzie spadać do torebki
Podobno takiej trendy, byłym dziewczynom czasem kupuję torebki
Słyszałem to już nie raz, że nie rozumiem jej uczuć
I dobrze wiedziałem...
Sentino - "Algeciras" Chciałem być szefem
I nigdy więcej zapierdalać
Machać moim wrogom świeżym cashem
I dziś siedzę se tu jak ten prezes
Uhhhhh
Z złotym rolexem
Mama mówiła synku uważaj bo
To niebezpieczne
Zbyt wielu...
Zeamsone - "Więzień Wizerunku" Nie piję samogonu w hotelowym lobby w piątek
Wsiadam do samochodu, jadę do domu jak kończę koncert
Parę zdjęć z fanami, nie chcę zdjąć stanik jej
Wolę by zdjęła okulary, nie widziała twarzy mej...
bambi - "LATAWCE" Lot, cała Polska zajarana, plaża piękna jak Copacabana
Z ziomalami, wsiadam w LOT
Jestem nie do zatrzymania, nieodkryta jak Albania
Chociaż dla was to daleki lot
Dobra faza jak Hiszpania, drinki z...