"Przestrzeń" tekst piosenki
"Przestrzeń"
(feat. Kukon & Kiełas)
[Kiełas:]
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
Tak teraz
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
Tak teraz
[Louis Villain:]
I nie oddam
A ślizgałem się przez życie jak M5
Czułem gorycz i szukałem swego konta
Teraz na kwadracie, ona taka słodka
Dopijam kawę w którymś z hotelowych lobby
Ruszam w trasę, dostaję emotikonki
Trwonię kasę, potem tracę zasięg
Coraz starsi, tacy niedorośli
Bipolar bo kocham to i mam dosyć
Wtulona w ramionach chcesz bym szarpał za włosy
Druga w nocy, a ja chcę zapomnieć o tej, której
I tak zaraz wyślę gwiazdkę i dwukropek
Na budziku dwieście, krążę po mieście
Mamy brudne myśli, a czyste serce
Nie wybierałem jej, po prostu w niej jestem
Tylko i ja moja przestrzeń, moja przestrzeń
[Kiełas:]
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
Tak teraz
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
Tak teraz
[Kukon:]
Trzysta metrów kwadratowych, moja przestrzeń
Chodzę z drinkiem po tarasie, mamy sesję
Wszędzie lampy, biżuteria, każde zdjęcie
Które jej zrobiłem, dla niej za bardzo namiętne
Tu nie ma łatwej gry, ani słabych perfum
Szczekają o nas psy, chcą pisać na pudelku
Wszyscy ostrzą kły, ale wrócą bez zębów
Ciągle wymyślają plotki, bo nas nie ma w centrum
Zainteresowania tym gównem
Jeszcze trochę z tym polatam, nim na zawsze usnę
One mają chude brzuchy, ale dupska tłuste
Ciągle modlę się o spokój, ona o gotówkę
To taki styl, że nie mamy słabych chwil
Ona ma anioła głos, jakby nam dzisiaj śpiewał Feel
(Jakby nam dzisiaj śpiewał Feel)
[Kiełas:]
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
Tak teraz
Tylko ja i moja przestrzeń
Biorę z niej co najlepsze
- AZLyrics
- L
- Louis Villain Lyrics
album:
"In Blanco" (2024)
You May Also Like
Kronkel Dom - "CO TY WIESZ" Borussia Do jestem stąd koszulka Hakimi
Wylewam Dom Perignon na tych co nie wierzyli
CUZI to skok po milion Parra wiem im TV
Cały blok woła wciąż Kronkel Dom Habibi
Twoja passa sie zapadła tak jak...
Sarius - "Krople" Za oknem krople mówią hi
Leżę wygodnie, to nie czas
I nie chcę wiedzieć kto we łzach
Na pętlę wracał wczoraj sam
Niechętnie mieszam każdy drink
Są słodko-gorzkie jak gin
To boli mocniej, ale mocniej...
Wac Toja - "Całe Lato (La La La)" Całe lato!
La, la, la, la, la, la
Lubię jak tańczysz dla mnie
La, la, la, la, la, la
Nad nami tylko gwiazdy
La, la, la, la, la, la
Jeszcze sobie zapalmy
La, la, la, la, la, la
I twoja dupa na mnie...
Guzior - "STRZELAM PETEM" (Strzelam, yea, strzelam, yea)
Strzelam petem, lecz poleciał nisko
Kilka bletek po kieszeni, tytoń zmieszam z szyszką
Dzisiaj spadek, bo wczoraj było z nadwyżką
Latem stały patent, że se siedzisz z...
KęKę - "Zrobiłeś To Chłopak" Jestem młody, niegłupi, obrotny i zdolny czego mam niby żałować?
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry, myślę: Zrobiłeś to chłopak!
Nie chce za to nikogo już dłużej przepraszać, że jestem...