"LV Parano" tekst piosenki
"LV Parano"
Znowu 40% walą gdzieś z gwinta pod blokiem
Wydają hajs, który odłożyli sobie na potem
Tu co drugi jak Casillas robi w bramie mamonę
A potem narciarz, coś jak Janne Ahonen
Na blacie biały kruszec, zawinąłem kilka sztuk, pokazałem parę sztuczek
Mała możesz zamknąć drzwi, no bo pewnie dziś nie wrócę
Mała proszę otwórz mi, gdzie są te jebane klucze
Ona zrobiła się na piękno, potem zrobiła się Molly
Ja przyszedłem tu na dancefloor, nie w tańcu się pierdolić
Tu każdy ma swój przelot, potem znikamy z radaru MH370
Ja znam się na tych tekstach, koleżka dziś nie wali jedną tylko na testa
Zawijamy czarny mat, G-Wagon
A ty zawijaj ten staff, no bo kurwa psssy jadą
Las Vegas Parano
Co weekend to samo, kiedy wjeżdżamy na salon
Las Vegas Parano
Biorę ją wstrząśniętą, ale nie zmieszaną
Las Vegas Parano
Wchodzę cały na biało, potem nawijam makaron
Las Vegas Parano
Piątka to za mało, nie mrugniesz to i pa rano
Puściłeś to, a teraz to cofaj
Wiesz kto leci na tych blokach? L do V
Zwykły chłopak, ale patrz na to stilo
I niektórym wiem, to wbija ćwieka jak Valentino bo
Mówią, że za dużo wydaje, a mi się wydaje, że wam się za dużo wydaje
Więc gdy wpadam z niuńką do Acapulco
To chuj w to, że wyglądam z nią jak tata z córką
My idziemy jak burza i jedyne co jest pewne
Że idziemy jak burza, kwestia czasu, kiedy jebnie
Brudna prawda, potem czysta w gębę
Być tam nie chcę, w tym smutnym jak pizda mieście
Mam w sobie tyle samo chama, co dżentelmena
Raz chodzę w Loro Piana, a raz w Ti-eNach
Kończy się wieczór, ale nie kończy się melanż
Biorę dwie, Dzikus dwie, Łapa też dwie zabiera
Las Vegas Parano
Co weekend to samo, kiedy wjeżdżamy na salon
Las Vegas Parano
Biorę ją wstrząśniętą, ale nie zmieszaną
Las Vegas Parano
Wchodzę cały na biało, potem nawijam makaron
Las Vegas Parano
Piątka to za mało, nie mrugniesz to i pa rano
Teraz idzie dla tych wszystkich, którzy wiedzą co jest grane
Weź lód krusz, daj tuzin szklanek barmanie
Melanż, bauns albo balet
Teraz idzie dla tych wszystkich, którzy wiedzą co jest grane
Idzie dla-, idzie dla-, dla tych wszystkich
Weź lód krusz, daj tuzin szklanek barmanie
Melanż – bauns – balet
- AZLyrics
- L
- Louis Villain Lyrics
album:
"In Blanco" (2024)
You May Also Like
chillwagon - "jumper" Mam duże zyski, ty masz duże ego
W mojej szklance whisky starsze od Qry'ego
Palę jointy grubsze od twojej suki
Za cztery klocki zakładam buty i jadę
Zakładam buty i jadę, zakładam buty i jadę...
WHITE WIDOW - "Rip King Von" Ya, R.I.P. King Von
Zabieram ją na blok, leję na nią sok
Zapodaje go, to mi daje moc
Moje żniwa dziwko, zbieram plon
R.I.P King Von
Mój ziom kozak, a twój to jest pion
Nie zaglądaj suko, boli kutas...
Aleshen - "Vanitas" Dla demonów jestem już niewidzialny
Nieprzewidywalny, nieprzewidywalny
Pierwszą myślą w głowie jest pytanie ''kiedy koniec''?
Na siebie wrzucam Chanel nim odejdę muszę dobiec
Biorę ten mic i robię...
Asster - "NADGARSTKI PREZYDENCKIE" Ey, LEENY cook this shit up
Yea, o
Nie złapią w kajdany, chcę nadgarstki prezydenckie
Mam zawsze czyste dłonie, zwłaszcza kiedy liczę penge
Robię podjazd pod scenę, duże fury są Niemieckie
Rzucam...
Bibič - "Cargo" Syru baby, pow, pow
Eta baba
Grr, grr, grr
Stadion dziesięciolecia i ja jako dzieciak już chciałem robić tam deal (Yeah)
Dziś czterysta koła dla ojca za Benza, bo to dla mnie jest drip
(Drip)
Ty się...