"Zrobiłem To Po Swojemu" tekst piosenki
"Zrobiłem To Po Swojemu"
(feat. Pezet)
(Powiedziałem, że to, kurwa, zrobię i to, kurwa, zrobiłem, czaisz?)
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Droga krzyżowa prowadzi na szczyt
Powoli toczę swój kamień do góry
Wszystko, co mogę, to robiłem, by
Wysoko zabierać logo nad chmury
Chcieliby drogę przechodzić na skróty
Nie mają stylu, nie chcą tego tłumy
Mógłbym powiedzieć, jak dużo masz unieść
Ale tym bardziej tego nie zrozumiesz
Zero wykręconych afer, żeby znaleźć się na mapie
Nie szukałem takich wrażeń, wolę podróżować w czasie
Coraz szybciej robię papier, jebać życie na etacie
Po to nie przespałem marzeń, jestem na innym etapie
W moim życiu było dużo bólu, ale z tego powstał właśnie Miszel Traper
Głowa do góry, do góry, nie w tył
Przyzwyczajony do temperatury
Dopiero powoli zaczynam żyć
Za dużo mrozu trzymały te mury
Nie potrzebuję nikogo, by był
Sam idę szlakiem, bo zawsze to czułem
Presja codziennie przypomina mi
Robię to solo, Cię nie potrzebuję
Dlatego, byku, nie klep mnie po plecach
Wiem, co mam robić i nie lubię czekać
Wtedy, kiedy siedzisz, znowu narzekasz
Siano przed nosem przez palce ucieka
Moje numery to emocji rzeka
Co Ty wiesz o tym, jak to jest mieć pecha?
Płyniemy z głównym nurtem teraz
Nie mam czasu, żeby to zajebać (Grra)
(Nie mam czasu, żeby to zajebać)
(Nie mam czasu, żeby to zajebać)
(Prra)
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Kiedy to było i co Ci to da
Wiedzieć, co mnie zmieniło — zabiło mi "ja"?
To nie "kiedyś to było", bo było i trwa
Minie, minie — to kminisz Ty, mini, nie ja (Oh)
Aż kupimy jacht, choć jesteśmy od [?]
Dany mi stres, choć jestem boss
Choć próbowali odebrać mi głos
Leży w bikini bad bitch jak Nicki Minaj (Nicki Minaj)
Oni wkurwieni, wściekli, że nie Rakim i Nas (Rakim i Nas)
Na niebie ultramaryna
My w niebie portowa marina
Choć woziła nas kabaryna — to się dopiero zaczyna
Twój maks to moje minima — Luís Nazário de Lima
Legend, Pezet, mordo — to się dopiero zaczyna
Twój maks to moje minima — Luís Nazário de Lima
(Legend, Pezet), mordo — to się dopiero zaczyna
Więc głowa do góry, do góry, nie w dół
Te złote góry na pół
Hajs, a nie szczury na stół
Jej świat bury, i szary, i ból
Logo nad chmury
W ogóle nigdy nie przestałem wierzyć
Przyzwyczajony do temperatury
Nie wiesz, co musiałem przeżyć
(Prra)
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Przeszedłem daleką drogę dlatego, by żyć
Pamiętam jej każdy szczegół
Wiele powodów nie mogę zapomnieć do dziś
Po co idziemy do celu?
Pamiętam czasy, jak poza mną nie wierzył nikt
Nigdy nie przestałem wierzyć
Bo obiecałem, że spełnię wszystkie moje sny
Zrobiłem to po swojemu
Prra
- AZLyrics
- M
- Miszel Lyrics
album:
"Czarny Koń" (2025)
You May Also Like
Mata - "BLOK" Mam wyjebane, siedzę z ziomalami, no i palę trawę
Rozumiem, że masz na ósmą do pracy
Bo sam kiedyś też przed południem wstawałem
A dzisiaj się bawię i wcale nie tak głośno nawet
Najlepsi ziomale,...
Guzior - "TRAPSTAR" Złe przedmioty mnie nachodzą w moim domu, chcą mnie zastać
Czarna dziura w sercu chce mnie wciągnąć, chce mnie zassać
Nie selekcjonuję złego gówna, jedno popchnie drugie
Wszystkie do jednego wora...
Bomba KRK & Zeju POG - "ŚMIECI WYWÓZ" Czternaście kilo (w dół), nie po to by wyjść do walki
Chciałeś, to masz, podzielony jak towar na działki
Czarny wagon, wolno podjeżdża na parking (ej)
Jebana parówo zostanie ci picie Bacardi w...
rów babicze - "Paryż2021" L'humour, l'autodrance, peur, les mains, la marronne, l'esprit, la patrie, le pari, j'y prends, partons
Bonjour
Opluł mnie żul (opluł mnie w brzuch)
Opluł mnie w brzuch
La fils de pute
La żółta mela...