"Czego Sercu Nie Żal..." tekst piosenki

Popek, Sobota & Matheo Lyrics

"Czego Sercu Nie Żal..."
(feat. Piotrek Świderski)

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł

Straszne rzeczy mam na myśli, nie ukrywam tego że...
Że grzesznika mam naturę, każdy z was już dobrze wie
Na mieście mam pod górę, wrócić do domu boję się
Kaśka zaraz mi zrobi awanturę:
"Gdzie byłeś pijaku całe noce i dnie?"
Nie jestem pijany skarbie, grałem koncert
Byłem grzeczny jak Sobota, z czwartku na piątek
Dobrze, że nie widzisz jakiego mam kaca
Ledwo stoję na nogach, historia koło zatacza

Odcięło mi film, padła mi słuchawka
Zwykle kochanie to nie ja, znów John Kanaka był
I kazał mi się nachlać
Zdrowie moje pił aż do dna
Mówił, że będzie git, kolejny raz mnie nabrał
Gdy już szedłem do drzwi, dopadła mnie zaćma
Myślałem, że się śni, a nie było mnie trzy dni
Przecież zwykle kochanie to nie ja

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł

Ile czego było nie wiem, kilku ziomków tego pewien
Miałem zadzwonić do Ciebie, lecz bajera dobrze szła
Wiem obiecywałem Eden, co się stało sam już nie wiem
Dziś wróciłem tu dla Ciebie, proszę nie bądź na mnie zła
Bejbi wrzuć na chill, zmieńmy w końcu już ten film
W którym mam do Ciebie zbliżania zakaz
Cieszmy się tym co jest dziś, jutro znowu muszę wyjść
I błagam, nie spraw żebym bał się wracać

Spoglądasz na mnie z góry i gdzie byłem mnie pytasz
Ściągasz ze mnie brudne łachy i kocem mnie przykrywasz
Ja budzę się wygrzany i klękam na kolanach
Gdy w kuchni kombinujesz, jak mnie tu ukarać
Czuję już to w kościach, że zaraz będzie rzeź
Zaraz chyba wyjdę z siebie, albo wyjdę gdzieś
To ostatnia zwrotka, ja zawijam się
Jutro znowu mnie to spotka, przecież o tym wiesz

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł

Czego sercu nie żal, tym bardziej nie żal mi
A Tobie jeśli nie żal, to nie stało się nic dziś
Duszę Tobie sprzedam, a jutro muszę wyjść
Przepraszam jeśli znowu czar prysł


You May Also Like
Filipek x Foux - "Atramentowe Noce" 4.10.2016 3:17 Pusty autobus skąpane w deszczu szyby Dodaję swoją kroplę w morzu potrzeb By się odnaleźć a los bywa zdradliwy Przez parę dni w tygodniu byłeś w domu gościem Żyje się prościej gdy nie...
Chivas - "Comme Des Garçons" Dzisiaj znowu mi się śniłaś (odejdź) Mój ból jest twoja wina (wszystko gra?) Nauczyłem się przeklinać (U mnie jest strasznie) (Co tam? Co tam? Co tam? Co tam? Co tam?) Uh, wszyscy się pytają, czemu...
Malik Montana x Diho - "Naaajak" Pliki, pliki, pliki od liczenia mam odciski Rękawiczki, bo odciski mają na policji Pliki, pliki, pliki - pęka gumka, to nie Durex Recepturka owinięta wokół stosu stówek Pliki, pliki, pliki od...
ReTo - "RS7" Pizda prosto, nie patrzę za siebie (oh) Mówisz sztos, ja słyszę 1.1 (oh) Robię wrrum jak RS7 Wrrum jak RS7, wrrum jak RS7 Z takim flow to sobie jadę gładko (oh) Skurwysynu ja mam napęd quattro (oh)...
Kali / Magiera - "Lost Tape" Co jest? Na występ, Kali No to dawaj, raz, raz, masz dwie minuty Siema, siema, z tej strony, K...K...K...Kali Witam wszystkich, to by szło jakoś tak, raz, dwa, raz Skibiribam, skibiribam, skibiribam,...