"Co Ode Mnie Chcesz?" tekst piosenki

Popek, Sobota & Matheo Lyrics

"Co Ode Mnie Chcesz?"

Coś ode mnie chcesz? Bo sam za mało masz
A gdzie byłeś ty, gdy nikt nie wierzył w nas?
Bo nie dawał szans, ciężaru nie chciał brać na swój barkach
Nieść, pokonując czas

Nie, nie, nie, nie...
Nie łudź się, żyj swoim życiem stary
Nie chodź za mną jak mój cień, bo jesteś niewidzialny

Coś ode mnie chcesz? Bo sam za mało masz
A gdzie byłeś ty, gdy nikt nie wierzył w nas?
Bo nie dawał szans, ciężaru nie chciał brać na swoich barkach
Nieść, pokonując czas

Masz piękny cel, jak Mount Everest, jak Syzyf kamień pchasz pod górę
Sam sobie w końcu strzelisz w łeb i nic nawet nie poczujesz
Możesz tu brat, żyć jak król, albo jak ta banda kurew
Możesz jak ja, zarobić w chuj, kupić se czerwoną furę
Nie bądź naiwny i weź się za siebie
Rzuć moje życie i swoim zacznij żyć
Nie chodź w czyiś butach, które uwierają ciebie
Pokochaj sam siebie i przestań o tym śnić

Idę przez świat, świat, świat
Mam ze sobą pad
Zostawię ślad, ślad, ślad
Super skład wbił na track
Ciągle bez strat, strat, strat
I tak nie mogę przestać myśleć
Co będzie jak, jak wszystko naprawdę pyknie
Dam ci znak, znak, znak
Ciekawe czy przywykniesz
Ja przywyknę, pomału wszystko się da
To taki żart, oczywiście
Przywyknę nieco szybciej
Na playliście trzech króli gra

Nie, nie, nie, nie...
Nie łudź się, żyj swoim życiem stary
Nie chodź za mną jak mój cień, bo jesteś niewidzialny

Coś ode mnie chcesz? Bo sam za mało masz
A gdzie byłeś ty, gdy nikt nie wierzył w nas?
Bo nie dawał szans, ciężaru nie chciał brać na swoich barkach nieść pokonując czas


Writer(s): Mateusz Schmidt, Michal Sobolewski, Pawel Ryszard Mikolajuw, Radoslaw Maciejewski
You May Also Like
Filipek - "wall-E" Na starych śmieciach się czuję jak Wall-E Wciąż zagubiony i szukający szczęścia Kumpel przy flaszce mi mówi co go boli Szukam diagnozy jak marny terapeuta Jego ambicje niewarte funta kłaków Tu...
TEDE - "Bo Muszę" Alleluja, bracia i siostry, o to ja, chory pastor Powiedzcie "alleluja" dla naszego wielebnego Pastora T Niech zaśpiewa, zanim odejdzie do seminarium Pastorze, śpiewaj, bo musisz! Pełen luz wiesz,...
ReTo - "BMW" Moje auto pali jak ja, to znaczy dużo Tracę wachę nie czas, felgi mi się nie kurzą Jeszcze nie wiesz gdzie zaczynać, ja pas na lewy zmieniam PB-95 benzyna, bo gaz to tylko pedał Omijam korek...
Kizo - "Czempion" To dla tych co cierpią, tych co są daleko i tęsknią Mych ludzi co poznali piekło Krzyczę głośno: Każdy z nas to czempion Moi kumple dalej incognito Nic się nie zmienia Turbo Porsche Carrera Sen...
Przyłu - "Stary Okrutny Świat" Przyjdzie jesień, puszczam płytę, niech się buja blok Złe czasy i miejsca dla tych z osiedla i dla tych, co wyszli stąd Wszystkie daty zapisane mam na kartkach Z tą płytą mi się nie śpieszy, muzyka...