"Oda Do Próżności" tekst piosenki
Popek, Sobota & Matheo Lyrics
"Oda Do Próżności"
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Wpierdalam sushi, piję Moeta
Od brylantów uśmiech ma, moja kobieta
Romeo i Julietta, gaszę jak peta
Tak dobrze wiem to, jaki to nietakt
Za sto tysi kieta wisi, na mojej szyi
A co tam, a niech tam są ludzie co ludzie chętnie za nią by mnie zabili
Za tysiąc zeta łyche, zalewam colą
Coś znowu nie tak, niech się państwo odpierdolą
Na rany sypie solą, bo rany są pod kontrolą
Przegrany, ten many, zabrany zapłaci za to słono
Luksusem jebany się wozi, niech mu zabiorą
Pokuse swą zduszę chociaż naprawdę mam sporo
I zmuszę się kolo bym znowu nie pękł na pół
Katusze mą duszę rozdzierają i chuj
Naprawdę nie mam nikomu za złe prócz mnie
Jestem Polakiem odnoszę sukces, już jest źle
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Wpierdalam kawior, pije szampana
Rozpierdalam się furami od wieczora do rana
Z nieba jak deszcz, hajs na mnie pada
Ja siedzę wciąż wkurwiony i se w myślach powtarzam
Przejebany dzień, wkurwił mnie na maksa
Ale żyje tu jak król, wsiadam se w Mustanga
Rozpierdalam hajs i budzę pół miasta
Wracam z twarzą, bez wyrazu, gdzie jest satysfakcja
Życie me jak sen, jestem zdrów jak ryba
Kocham swoją pracę, cały czas nagrywam
Wkurwiony znów, wszystkich wyzywam
Jakbym nie zaryzykował, i tak zawsze wygrywam
Ile nie miałbym pieniędzy, zawsze będę pusty w ryj
Zawszę będę czuł niedosyt, będzie wciąż za mało mi
Więcej hajsu, więcej wczasów, więcej przyjaciół niż kaców
Nie pojutrze lecz od razu daj to Popusiowi dziś
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Mam wszystko i jest mi źle
Bo mam wszystko, więc jest mi źle
I szybko, błagam doceń mnie
Bo mam wszystko i tak mi źle
Writer(s): Mateusz Schmidt, Michal Sobolewski, Pawel Ryszard Mikolajuw, Radoslaw Maciejewski
- AZLyrics
- P
- Popek Lyrics
album:
"Trzech Króli" (2017)
You May Also Like
Deys - "Motyle" Nie wiem nie mogę być pewien niczego
Jak znaku zodiaku przez wszystkie te lata
Nagle mi NASA chłodno uświadamia
Że nie jestem lew, diagnozują raka
Zwiększam ubytki po różne używki
To mimo, że słodkie...
Małpa - "Nie Byłoby Mnie" Łącze ze sobą elementy, by powstał obrazek
Nie czas na pejzaże, teraz przeglądam w pamięci twarze
Ludzi, którzy byli świadkami moich porażek
Sukcesów, których nie opisze żadna z gazet
Miej to na...
Guzior - "Po Staremu" W roztargnieniu, od świtu z bloku do kariery
W oka mgnieniu, od szczytu bloku do parteru
Hajsik nie najważniejszy, bo nie przyda się martwemu
Mało po ojcu, a jeszcze mniej po staremu
W...
Filipek x Foux - "Klub 22" Każdy z ludzi tutaj przybył tylko w jednym celu
Wypierdolić cały hajs który ma w portfelu
Każdy z ludzi chce zapomnieć ile lat dzisiaj ma
By się poczuć raz w tygodniu na dwadzieścia dwa
Każdy z...
Quebonafide - "Kostka Rubika" Every whisper
Of every waking hour I'm
Choosing my confessions
Trying to keep eye on you
Like a hurt lost and blinded fool, fool
Oh no I've said too much... I' ve set it up
Consider this......